Windows 11 görev çubuğunda rastgele simge yazıları çıkıyor

Aranarth

Hectopat
Daha fazla  
Garip bir sorun yaşıyorum ilkin güncelleme ile geçtim son sürüme aynı hata devam ediyordu, temiz kurulum yapayım dedim sorun yine devam etti.
Görev çubuğunda sağ köşedeki ağ, hoparlör, saat gibi kısımların açıklama yazıları görev çubuğunda boş olan rastgele yerlerde çıkıyor. Paylaştığım resimlerdeki çıkan yerlerde fare imleci var. Bazen de rastgele kendi kendine çıkıyor. Bu sorun başına gelen veya çözümünü bilen var mı arkadaşlar?

Dosya Ekleri

• taskbar2.png
    taskbar2.png
    190,3 KB · Görüntüleme: 124
  • taskbar.png
    taskbar.png
    182,6 KB · Görüntüleme: 107
Bu genel bir sorun galiba hocam bende de şu kısım çıkıyor.
1632735318342.png

Bu sorun maalesef genel bir sorun. Ben ilk olarak Windows 11 Yapı 22000.100 sürümünü ana bilgisayarıma yüklediğimde bu sorunu gördüm. Microsoft bu sorunu hala düzeltemedi.

5 Ekim'deki çıkıştan sonra da bu konuda epey bir şikayet gelebilir diye düşünüyorum. Zaten Microsoft da 5 Ekim'deki çıkışın tam çıkış olmadığını ve sonraki güncellemeler ile işletim sisteminde iyileştirmeler getirmeye devam edeceğini açıkladı. Yani bir süre daha bu sorun düzelmeyecek gibi görünüyor.

Cevap veren herkese teşekkürler 22000.194 versiyonu kullanıyorum. Bazen sorun olmuyor 1-2 saat bazen rahatsız edici şekilde çıkıp çıkıp duruyor.

Geri
Yukarı