Windows 11 görev çubuğundaki ikona sürükleme özelliği

456593

Decapat
Makaleler
8
1630512448577.png

Kendi yaptığım öneriye şaşırtıcı bir şekilde 6K'dan fazla destek oyu gelmiş. Microsoft'un verdiği cevap yukarıdaki gibi. Ne düşünüyorsunuz? Umarım yakın zamanda gelir.
Türkçesi:
Şu anda, bir dosyayı bu uygulamada açmak için görev çubuğundaki bir uygulamaya sürüklemek Windows 11'de desteklenmez, ancak tüm geri bildirimlerinizi takdir ediyoruz ve bu gibi özelliklerin geleceğine rehberlik etmek için kullanmaya devam edeceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kimse takmıyor bunları. Saçma sapan gereksiz özellikleri getirirler, yıllardır istenen özellikleri getirmezler. Böyle bir kafa yapıları var.

Sürükle bırak ile ilgili çoğu bildirime genelde aynı cevapları veriyorlar. Umarım geri getirirler. Yoğun talep var. Sürükle bırakın olmaması işlevselliği çok azaltıyor.
Belki RTM'de getirebilirler. Her ne kadar çoğu özelliği ve radikal değişimi 2022'deki Windows 11 güncellemesine (Nickel) ertelemiş olsalar da.

Hiç kimse takmıyor bunları. Saçma sapan gereksiz özellikleri getirirler, yıllardır istenen özellikleri getirmezler. Böyle bir kafa yapıları var.
Kanka bu özellik zaten Vista, 7, 8, 8.1 ve 10'da vardı. Windows 11 ile gelen yeni explorer.exe bu özelliği desteklemiyor. Ben de buna dair bir öneri açtım ve beklediğimden fazla destek oyu alınca Microsoft Mühendisi buna bir cevap verdi. Ben de bunu sizlerle paylaşarak bilgilendirmek istedim.

Kanka bu özellik zaten Vista, 7, 8, 8.1 ve 10'da vardı. Windows 11 ile gelen yeni explorer.exe bu özelliği desteklemiyor. Ben de buna dair bir öneri açtım ve beklediğimden fazla destek oyu alınca Microsoft Mühendisi buna bir cevap verdi. Ben de bunu sizlerle paylaşarak bilgilendirmek istedim.
Yok ben genel konuşuyorum. Sınırsız kaynaklara sahip olup da hâlen milleti böyle süründürüyorlarsa burada bir sıkıntı var demektir.

Yok ben genel konuşuyorum. Sınırsız kaynaklara sahip olup da hâlen milleti böyle süründürüyorlarsa burada bir sıkıntı var demektir.
Hocam Windows 11'le gelen görev çubuğu yapısal olarak eskilerden farklı sanırım. O yüzden sürükle bırak ve pek çok eski görev çubuğu özelliği yok. Eklerler bence. Çok talep var.
Gerçi ilk Insider yapısı yayınlanalı neredeyse iki ay geçti. Görev çubuğuna sürükle bırak eklemenin Microsoft için zor olmadığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı