Windows 11 görev çubuğunun yamuk hizası

erdogankr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Windows 11'e geçiş yaptım. Aslında çok memnunum çok akıcı bir işletim sistemi ancak bugün uygulamalarımı alt tarafa taşıyım masaüstü düzenli dursun dedim ancak MacBook'daki gibi ortalı olmuyor. Sağ tarafı baz almadan ortalıyor. Böyle de yamuk oluyor. Beni çok tilt etti sinirleniyorum baktıkça. Nasıl düzeltebiliriz acaba? xD bir de MacBook'daki düzene bakın. Apple'a bir sürü laf ediyoruz ancak şöyle bir hatayı hiçbir zaman yapmazlar adamlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 181
  • macos-big-sur-screenshot-menu-record.jpg
    macos-big-sur-screenshot-menu-record.jpg
    111,7 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Windows 11'e geçiş yaptım. Aslında çok memnunum çok akıcı bir işletim sistemi ancak bugün uygulamalarımı alt tarafa taşıyım masaüstü düzenli dursun dedim ancak MacBook'daki gibi ortalı olmuyor. Sağ tarafı baz almadan ortalıyor. Böyle de yamuk oluyor. Beni çok tilt etti sinirleniyorum baktıkça. Nasıl düzeltebiliriz acaba? xD bir de MacBook'daki düzene bakın. Apple'a bir sürü laf ediyoruz ancak şöyle bir hatayı hiçbir zaman yapmazlar adamlar.
ben mi körüm bir yamukluk sezmedim :D

Sağda windows ortalamayı içine ayarlar kısmını (wi-fi, ses vs.) içine alarak ortalıyor. Yani tüm bilgisayarı kapsayan bir ortalama var. MacOs da zaten öyle simgeler üstte olduğu için ortalamayı düzgün yapması olağan. Yani bilgisayarında düzeltilecek herhangi birşey yok.

Geri
Yukarı