Windows 11 görev çubuğunun yeri nasıl değiştirilir?

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Burada mevcut olan konudaki soylenenleri yaptığımda calismiyor. Sanirim artik calismiyor. Sol tarafa almak istiyorum ne yapmam lazim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü Ayarlar/Kişiselleştirme/Görev çubuğu/Görev çubuğu davranışları

Orada Görev çubuğu hizalama yazıyor onu sol yapın olur

Ondan bahsetmiyorum. Tamamen monitorun sol kismina almaktan bahsediyorum.

Artık sola veya sağa almak mümkün değil. Ancak regedit ile üstte alınabilir.
Normalde Windows 11 ile görev çubuğu ila altta olacak demişti Microsoft.

Son düzenleme:
Son güncelleme ile de regeditle alma komutu da işe yaramıyor 4 senedir yukarıda kullanıyordum görev çubuğunu Microsoft'un zoruna gitmiş sanırım engelledi bu rahatımı şimdi Windows 10a geçtim kafam rahat.

Kullanıcıya neden böyle şeyler dayatıyorlar? Kullanıcının tercihleri onları neden ilgilendiriyor? Ben iconları ortada istemiyorum mesela. Görev çubuğunu da solda isteyebilirim. Login olurken PIN saçmalığı da istemiyorum ama kapatmak çok alengirli. Tüm bunlardan onlara ne?

Son düzenleme:
Kullanıcıya neden böyle şeyler dayatıyorlar? Kullanıcının tercihleri onları neden ilgilendiriyor? Ben iconları ortada istemiyorum mesela. Görev çubuğunu da sol da isteyebilirim. Login olurken pın saçmalığı da istemiyorum ama kapatmak çok alengirli. Tüm bunlardan onlara ne?

Ya hadi login olurken pin olayı güvenlik anlarım ama görev çubuğunun yeri ne gibi bir sorun yaratabilir ki 1 haftadır oyuncağı alınmış çocuk gibiydim ya hani size çok saçma gelebilir ama 4 senedir yukarıda olması gözüme öyle rahat gelmiş ki şimdi sırf onun için dün gece 2'ye kadar format attım oyunları kurdum sabah da 7 de işe geldim.

Windows 11 ile artık görev çubuğu konumu "Regedit" ile dahi değiştirilemiyor. Şeffaf görev çubuğu yapabilirsiniz ama en son güncellemeden sonra onu da kaldırdırlar. Nedense böyle katı bir hale geçti.

Windows 11 ile artık görev çubuğu konumu "Regedit" ile dahi değiştirilemiyor. Şeffaf görev çubuğu yapabilirsiniz ama en son güncellemeden sonra onu da kaldırdırlar. Nedense böyle katı bir hale geçti.
Kaldırmadılar, bir hata TranslucentTB'nin çalışmasını engelliyor ve onun düzeltilmesini bekliyorlar. Hatta sanırım düzeltilmiş ama kullanıcılara sunulmamış.

Kaldırmadılar, bir hata TranslucentTB'nin çalışmasını engelliyor ve onun düzeltilmesini bekliyorlar. Hatta sanırım düzeltilmiş ama kullanıcılara sunulmamış.

Evet o güncel sürümde çalışmıyor. Ben o yüzden eski sürüme geçtim. Rollback yaptım. Eğer çözülürse o sorun tekrardan güncelleme yapacağım. Sırf şu özelleştirme için güncelleştirmek istemiyorum. Yer ve şeffaflık değiştirilemediği için... Ekte göstermiş olduğum sürümü kullanmaktayım.

Dosya Ekleri

• info system.png
    info system.png
    2,3 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı