Çözüldü Windows 11 güncelleme başarısız (0x80073701)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jaff

Hectopat
Yer
Azerbaycan, Bakı
Daha fazla  
5-6 kez yeniden denedim ama sonuç aynı, yardım ederseniz sevinirim.

Ekran görüntüsü 2021-11-23 132324.png

Çözüm
Öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Dediğiniz her şeyi yaptım. Ama olmadı PC zaten hiçbir şekilde Update almıyordu. .NET Framework 3.5'i bile indiremiyordum. O yüzden en ilkel ve mükemmel çözüm olarak PC'ye format attım ve problem çözüldü.
Öncelikle bu adımları deneyip test edin. Eğer işe yaramaz ise alternatif olan çözüm önerimi deneyebilirsiniz.

Screenshot_23.pngScreenshot_24.pngScreenshot_25.png

(Bir diğer çözüm önerisi olarak )

CMD'yi açıp sırasıyla kodları girip işlemler bittikten sonra dener misiniz?

Kod:
sfc /scannow

Kod:
Dism /Online /Cleanup-Image

Kod:
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Not: Kodları sıra sıra tamamlayın ve mümkün olduğunca kod işlemleri bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatıp test edin. Umarım yardımcı olur.

Disk temizleme aracıdan Sistem dosyalarını temizle seçeneği ile Windows Update geçmişinizi temizlemeyi deneyebilirsiniz.
CMD'yi açıp sırasıyla kodları girip işlemler bittikten sonra dener misiniz?

Kod:
sfc /scannow

Kod:
Dism /Online /Cleanup-Image

Kod:
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Not: Kodları sıra sıra tamamlayın ve mümkün olduğunca kod işlemleri bittikten sonra sisteminizi yeniden başlatıp test edin. Umarım yardımcı olur.

Bunun hiç işe yaradığına şahit olmadım. :D

Öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Dediğiniz her şeyi yaptım. Ama olmadı PC zaten hiçbir şekilde Update almıyordu. .NET Framework 3.5'i bile indiremiyordum. O yüzden en ilkel ve mükemmel çözüm olarak PC'ye format attım ve problem çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı