Çözüldü Windows 11 güncelleme sırasında siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ultramsx

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8gb 3200mhz
SSD veya HDD modeli
256gb ssd
Ekran kartı
Rtx 3050 75w
İşlemci
Ryzen 5 5600h
İyi günler en son gelen Windows 11 güncellemesini yüklüyordum. Şimdi yeniden başlat dedim. Yeniden başlatılıyor yazdı sonra da siyah ekranda kaldı, mouse imleci var sadece. CTRL+alt+delete yaptım tepki vermedi.

Edit: Powera uzun bastım kapatıp yeniden açtım şu an güncellemeyi yüklüyor.

Dosya Ekleri

• 16809652108684558908446050429078.jpg
    16809652108684558908446050429078.jpg
    151,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu yaptığınız iş pek sağlıklı bir iş değildi. Her ne kadar şu anlık bir sorun göremeseniz de, bu sizin şanslı olmanız kaynaklıdır. Güncelleme sırasında bilgisayarınız çok çok yüksek ihtimal ile arkada güncellemeyi yapıyor, bilgisayarınızın ışıklarındaki silindir işareti altında yanıp sönen bir ışık görmekteyseniz bilgisayarınız aktif bir işlem yapmaktadır. Güncelleme sırasında bilgisayar kapatmak, laptoplarda genelde bir sıkıntı yaşatmaz fakat masaüstülerde ani güç kesintileri SSD/HDD yanmalarına, veri kayıplarına sebebiyet verebilir.

Merhaba, bu yaptığınız iş pek sağlıklı bir iş değildi. Her ne kadar şu anlık bir sorun göremeseniz de, bu sizin şanslı olmanız kaynaklıdır. Güncelleme sırasında bilgisayarınız çok çok yüksek ihtimal ile arkada güncellemeyi yapıyor, bilgisayarınızın ışıklarındaki silindir işareti altında yanıp sönen bir ışık görmekteyseniz bilgisayarınız aktif bir işlem yapmaktadır. Güncelleme sırasında bilgisayar kapatmak, laptoplarda genelde bir sıkıntı yaşatmaz fakat masaüstülerde ani güç kesintileri SSD/HDD yanmalarına, veri kayıplarına sebebiyet verebilir.

Yaklaşık yarım saat bekledim hocam baktım bir şey olduğu yok kapat aç yaptım en sonunda. İlaveten şimdi 22H2'ye geçtiğim için gelen güncellemeleri yükledim böyle bir durumla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı