Windows 11 güncellemelerini tahmin ettim

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
WDC WD5000AADS-00S9B0 ATA Device
Ekran kartı
GT 420
Anakart
ASUS M4A78LT-M-LE
İşlemci
Phenom II X4 840
Bu bir tahmin yazısıdır o yüzden sen kahin misin yazmayınız tutabilir de tutmayabilir de.
Sizde Windows 11 kullanıyor ve tahmin etmek istiyorsanız buyurun kaynak: May 24, 2022—KB5014019 (OS Build 22000.708) Preview
Tahminlerime gelelim 7 aydır Windows 11 kullanıcısı olarak ve üste ki kaynakta ki yazıları dikkate alarak kendimce tahmin yaptım.
Ek bilgi: Yakında Windows 11 sürümleri ile ilgili bir makale yazabilirim.
Başlayalım öncelikle 3 aylık tahmin yaptım haziran, Temmuz ağustos...
Haziran ayı tahminim.

06uptade.png

Temmuz ayı tahminim.

07uptade.png

Son olarak ağustos ayı tahminim.

08uptade.png

Evet benim tahminlerim bu şekilde ama Microsoft bana inadına başka tarihte çıkarabilir :d
Benim tahminlerim bu şekilde. Gelin konuda tartışalım.
Yeni konularda görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir tahmin yazısıdır o yüzden sen kahin misin yazmayınız tutabilir de tutmayabilir de.
Sizde Windows 11 kullanıyor ve tahmin etmek istiyorsanız buyurun kaynak: May 24, 2022—KB5014019 (OS Build 22000.708) Preview
Tahminlerime gelelim 7 aydır Windows 11 kullanıcısı olarak ve üste ki kaynakta ki yazıları dikkate alarak kendimce tahmin yaptım.
Haziran ayı tahminim.

Eki Görüntüle 1399563

Temmuz ayı tahminim.

Eki Görüntüle 1399566

Eki Görüntüle 1399588

Evet benim tahminlerim bu şekilde ama Microsoft bana inadına başka tarihte çıkarabilir :d
Seni tanımayan bir firma sana inat nasıl çıkarabilir? Ayrıca tahminler çok saçma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her ayın 2.pazartesisi ve salısı çıkarıyor.
Tahmin etmek suç mu?
Microsoft'un oyunlarını oynarken bazı şeyleri yaptırmıyor o yüzden o yazıyı yazdım.
Aylardır bu işletim sistemini kullanıyorum ve artık her ayın 2.haftası geliyor diye kayıtlandı.
Temmuz ayında tahminim yanlış çıkmış olabilir.
Çok saçma çok saçma değil mi?
Hem sonunda :d ifadesi olan cümle esprili cümledir.

Son düzenleme:
Haziran ayı tahminim.

Eki Görüntüle 1399563

Temmuz ayı tahminim.

Eki Görüntüle 1399566

Eki Görüntüle 1399588

Bu bir tahmin değil zaten Microsoft bunu yapıyor. Ne kadar saçma bir konu bu? Bende güncellemelerin içeriğini tahmin edersin sandım. Ayrıca espri veya ironi cümleleri ":d" olarak bitmez. (!) Olarak biter.

Saçma konu değil hem bazen başka tarihte güncelleme gelebiliyor yazarım içeriğini.
6 Haziran Zorunlu Topluluk güncelleştirmesi
20 Haziran İsteğe bağlı Topluluk güncellemesi gerisi de böyle gidiyor.
Her ayda bir tane zorunlu topluluk bir tanede isteğe bağlı topluluk güncellemesi gelir.
Ne kadar ironik değil mi?

Saçma konu değil hem bazen başka tarihte güncelleme gelebiliyor yazarım içeriğini.
6 Haziran Zorunlu Topluluk güncelleştirmesi
20 Haziran İsteğe bağlı Topluluk güncellemesi gerisi de böyle gidiyor.
Her ayda bir tane zorunlu topluluk bir tanede isteğe bağlı topluluk güncellemesi gelir.
Ne kadar ironik değil mi?
Bu ironik bir şey değil. Gayet normal bir şey. Microsoft bu güncellemeleri her ay yayınlamazsa insanlar hatalardan bıkar. Zaten ayda 2 tane yayınlanmasına rağmen bir sürü eleştiri var.

Bu ironik bir şey değil. Gayet normal bir şey. Microsoft bu güncellemeleri her ay yayınlamazsa insanlar hatalardan bıkar. Zaten ayda 2 tane yayınlanmasına rağmen bir sürü eleştiri var.
Ocak ayında 3 tane yayınlanmıştı bir tanesi Aralık telafisi ikisi de Ocak ayının güncellemesi.
Ayrıca bu son güncelleme sistemime şifa gibi geldi masaüstü tak diye geliyor.
Her sistemde aynı olmuyor ki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı