Çözüldü Windows 11 güncellemesi görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bsavasy

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Bu yöntemle cihazımı Windows 11'e yükselttim. Bugün itibarıyla güncelleme olarak gelmiş sanırım cihazlara. Benim cihazımda bir güncelleme görünmedi. Acaba tam sürüm olduğundan mı, yoksa bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selamünaleyküm. Bu yöntemle cihazımı Windows 11'e yükselttim. Bugün itibarıyla güncelleme olarak gelmiş sanırım cihazlara. Benim cihazımda bir güncelleme görünmedi. Acaba tam sürüm olduğundan mı, yoksa bir sorun mu var?

Evet, güncelleme yok ise güncelsiniz demektir. Ayrıca başlat menüsünden winver yazarak güncel sürümünüzü görebilirsiniz.

Evet, güncelleme yok ise güncelsiniz demektir. Ayrıca başlat menüsünden winver yazarak güncel sürümünüzü görebilirsiniz.

Çözüm
Ben de daha önce ISO indirerek Windows 11'e geçmiştim. Bana da bir güncelleme gelmedi. Güncel miyim acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-05 105858.jpg
    Ekran görüntüsü 2021-10-05 105858.jpg
    5,6 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı