Çözüldü Windows 11 güncellemesi nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
İyi günler, Windows 10 kullanıyorum gayet memnunum ve Windows 11'e geçmek istemiyorum. Fakat Update sistemi bana sürekli Windows 11 güncellemesi hazır yeniden başlattığınız zaman kurulacaktır gibisinden mesajlar gönderiyor (Windows 11 güncellemesi ben fark etmeden arkada kurulmuş bu arada) ve diğer güncellemelerinde yapılmasını istiyorum sadece Windows 11 kurulmadan. Windows 11'in kurulmasını nasıl engellerim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-28_164026615.png
    resim_2023-10-28_164026615.png
    36 KB · Görüntüleme: 20
Çözüm
İyi günler, Windows 10 kullanıyorum gayet memnunum ve Windows 11'e geçmek istemiyorum. Fakat Update sistemi bana sürekli Windows 11 güncellemesi hazır yeniden başlattığınız zaman kurulacaktır gibisinden mesajlar gönderiyor (Windows 11 güncellemesi ben fark etmeden arkada kurulmuş bu arada) ve diğer güncellemelerinde yapılmasını istiyorum sadece Windows 11 kurulmadan. Windows 11'in kurulmasını nasıl engellerim?

Eğer engellemiyorsanız 11'e geçin sonradan ayarlardan Windows 10'a dön e basın 1 tıkla geri dönebiliyorsunuz.
Yok hocam geri yüklenirkende Windows onları otomatik siler. En kötü ihtimalle arama kutusuna disk temizleme yazıp diskinizi seçip oradan tüm gereksiz dosyaları silersiniz.
Peki hocam ikinize de teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı