Windows Ekran Kartı Sürücüsü Güncellemesi Nasıl Kapatılır?

yasin pala

Hectopat
Bu benim istemediğim bir şey. Nasıl kapatabilirim? DDU ile siliyorum, PC'yi açıyorum, kendi kuruyor. Hangi driveri de kurduğu belli değil. Eski eski sürümlerini kuruyor. Ekran kartı yok gibi CS:GO'da 30 FPS alıyorum.
Sistemim;
Ryzen 5 2600X
8+8 16 GB 3600 MHz RAM
GT 430 2 GB Lanet olası kart (5600X 3060 ikilisine geçeceğim yakında)
512 GB M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
To stop Windows from doing automatic driver updates, navigate to Control Panel > System & Security > System > Advanced System Settings > Hardware > Device Installation Settings. Then choose "No (your device might not work as expected)."
Windows'un otomatik sürücü güncelleştirmesini durdurmak için Kontrol Panel > Sistem & Güvenlik > Sistem > Gelişmiş Sistem Ayarları > Donanım > Cihaz Kurulum Ayarları ardından "Hayır (cihazınız beklendiği gibi çalışmayabilir)" seçeneğini seçiyoruz.

Veya doğrudan başlata basıp "Gelişmiş Cihaz Seçenekleri"ni aratıyoruz. Donanım sekmesinden Cihaz Kurulum Ayarları'nı seçiyoruz. Ardından "Hayır"ı seçiyoruz.

Windows'un otomatik sürücü güncelleştirmesini durdurmak için Kontrol Panel > Sistem & Güvenlik > Sistem > Gelişmiş Sistem Ayarları > Donanım > Cihaz Kurulum Ayarları ardından "Hayır (cihazınız beklendiği gibi çalışmayabilir)" seçeneğini seçiyoruz.
Bu yöntem maalesef çalışmıyor. Defalarca denedim bir çok cihazda yine de ekran kartını yüklüyor. ( Belki sizde çalışabilir.)

Geri
Yukarı