Windows 11 güncellemesi yaptım fakat yine Windows 10 çıktı

• Konuyu başlatan Mr. A
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba... Windows 11 güncellemesini nasıl yapacağımı öğrendim. TPM ayarını BIOS'tan değiştirdim. Sonra güncellememi yaptım. Arada "16 bitlik" programların arka planda çalıştığına yönelik bir hata aldım. Kurulum bittikten sonra da başka bir hata daha belirdi. Her türlü yükleme bittikten sonra Windows 11 başlar dedim. Yine karşıma Win10Pro çıktı. Windows 11 için ne yapmalıyım? 50 liralık OEM keylerden almıştım. Lisansı kaybetmeyeyim, tekrar bir 50 lira daha vermeyeyim diyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Yardım eden herkese teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM keyler siz anakartınızı değiştirmediğiniz sürece gitmez zaten.

Arkadaşlar merhaba... Windows 11 güncellemesini nasıl yapacağımı öğrendim. TPM ayarını BIOS'tan değiştirdim. Sonra güncellememi yaptım. Arada "16 bitlik" programların arka planda çalıştığına yönelik bir hata aldım. Kurulum bittikten sonra da başka bir hata daha belirdi. Her türlü yükleme bittikten sonra Windows 11 başlar dedim. Yine karşıma Win10Pro çıktı. Windows 11 için ne yapmalıyım? 50 liralık OEM keylerden almıştım. Lisansı kaybetmeyeyim, tekrar bir 50 lira daha vermeyeyim diyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Yardım eden herkese teşekkürler...
Hocam yüksek ihtimal ile görev çubuğu bugu Win+R yapın winver yazıp sürüm kontrolü yapın

Arkadaşlar, winver yazdım. WİN10Pro gözüküyor. Ayrıca OEM key diye yanlış mı söyledim bilmiyorum. Anakarta gömülü bir key değildi. Bir yazılım şirketinden 50 liraya aldığım bir keydi. Şimdi ilk aşamaları tamamladım. Tekrar kurulum yapacağım. Ne önerirsiniz?

Bu arada şunu da belirteyim. En son ki güncellemeleri de kurdum. Aklıma harddisk ile alakalı bir problem geliyor. C den bağımsız bir sürücü oluşturmak için bir program vesilesiyle C yi bölmüştüm. Merak edenler önceden açtığım konuya bakabilir ve hangi işlemi yaptığımı görebilirler. Alakasız diyorsanız da yine tavsiyelerinize açığım. Herkese tekrardan teşekkürler...

Son düzenleme:
BEN WİNDOWS 10 PRO OEM KEY i 19.90 a aldım aylardır format atmama rağmen gitmedi öncelikle Anakartın Biosunu Güncelle TPM derdiyle uğraşmazsın Windows 11 i destekleyen anakartlar zaten güncelleme aldı bunları yaptıktan sonra Microsoft un sitesinden Windows 11 yükleme modülünü indir otomatik olarak bilgisayarını Windows 11e güncelleyecektir ben öyle yaptım bir sorun yaşamadım

Arkadaşlar, yardımlarınız için teşekkürler... Güncellemeden sonra tekrardan programı başlattım ve yükleme işlemi tamamlandı. Sorunlar giderildi. Çok sağ olun...

Yeni konular

Geri
Yukarı