Windows 11 güncellemesinin kapladığı alan nasıl silinir?

Makaleler
1
Arkadaşlar ben 2 gün önce bilgisayarımı Windows 11'e güncellemeye karar verdim. Belli bir zaman sonra indirmeler filan tamamlandı ve bilgisayarı yeniden başlatmam istendi bende başlattım.
Sonrasında bilgisayarım açıldığında Windows 11 güncellemesi başarısız oldu diye bir yazı çıktı ve Windows 10 da geri kaldım.
Aslında bilgisayarım destekliyordu fakat başarısız olmuştu. Neyse pek de geçmek istemiyordum anlık bir istekti ondan çok üzerinde durmadım. Fakat Windows 11 güncellemesi bilgisayarımda yüklü ve 19 GB bir alan kaplıyor. Normal şekilde Denetim Masası > programlar > program ekle ve kaldır > yüklü güncelleştirmeleri denetle şeklinde oradan bulup kaldırmaya çalışacaktım ki güncellemenin orada yer almadığını öğrendim. Şimdi bu güncellemeyi ben acaba nereden kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar >sistem > depolama > geçici dosyalar > Win Update temizleme.
Kısmında olur diye düşünüyorum.

Hocam o kısımda gözükmüyor güncelleme. Bundan dolayı kaldıramıyorum. Geçici dosyalar 19 GB fakat silinmiyor.

Disk temizleme ile sistem dosyalarını temizle seçeneğini seçerek temizleyebilirsiniz.

Denedim hala aynı. Açıkçası sıfır kurulum yapmak istemiyorum. Bir çözümü vardır umarım.

Geri
Yukarı