Windows 11 güvenli mi?

348600

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bugün forumdaki Windows 11 ile alakalı olumlu olumsuz her şeyi okuduktan sonra Insider ile geçmeye karar verdim fakat okuduklarımdan en çok kafama takılan Windows 11 güvenlik açıkları ile dolu demişti bir arkadaş. Ne kadar doğrudur? Benim için 2 3 görüntü hatası önemli değil ama güvenlik açıkları varsa cidden sıkıntı. Bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?
Sistemim uyumlu. TPM ve işlemci nesli gereksinimi karşılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bugün forumdaki Windows 11 ile alakalı olumlu olumsuz her şeyi okuduktan sonra Insider ile geçmeye karar verdim fakat okuduklarımdan en çok kafama takılan Windows 11 güvenlik açıkları ile dolu demişti bir arkadaş. Ne kadar doğrudur? Benim için 2 3 görüntü hatası önemli değil ama güvenlik açıkları varsa cidden sıkıntı. Bu konu hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

Kasa ise geç laptop ise dur.
Kesin cevap.

Yükledim daha hackırlar bir şey yapmadı. Ne olacağını bilemeyiz. Adı üstünde beta.

Kasa
Geçiyorum o zaman ama gene de bekliyim diğer yanıtları da ona göre geçiyim
Ben Geçtim Hiçbir Sıkıntı Yok Koskocaman Microsoft Bunu Düşünmüştür Güvenlidir Yani Geçmeyenler Varsa Öneririm AMA Sıkıntı Olacagını Düşünen Varsa Sürücü Onizleme Kanalına Girsin Hatasız Gelir Onlara Yineden Benimkinde Sıkıntı Yok

Geri
Yukarı