Çözüldü Windows 11 güvenli önyükleme nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theink

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 yüklemeye çalışırken güvenli önyükleme istiyor internetten araştırdım ancak açamıyorum yardım eder misiniz?

Çözüm
Kontrol ettim, MBR.
Evet, büyük ihtimal bu nedenle güvenli önyükleme açıldığında sistem Windows'u yükleyemiyor. Videodaki adımları takip ederek UEFI Windows 11 yükleyebilirsiniz. ISO dosyasını Rufus kullanarak USB belleğe yazarken Disk Bölüm Düzeni ayarının GPT, Hedef Sistem ayarının UEFI (CSM yok) olarak seçildiğinden emin olun.
Kontrol ettim, MBR.
Evet, büyük ihtimal bu nedenle güvenli önyükleme açıldığında sistem Windows'u yükleyemiyor. Videodaki adımları takip ederek UEFI Windows 11 yükleyebilirsiniz. ISO dosyasını Rufus kullanarak USB belleğe yazarken Disk Bölüm Düzeni ayarının GPT, Hedef Sistem ayarının UEFI (CSM yok) olarak seçildiğinden emin olun.

Çözüm
Evet, büyük ihtimal bu nedenle güvenli önyükleme açıldığında sistem Windows'u yükleyemiyor. Videodaki adımları takip ederek UEFI Windows 11 yükleyebilirsiniz. ISO dosyasını Rufus kullanarak USB belleğe yazarken disk bölüm düzeni ayarının GPT, hedef sistem ayarının UEFI (CSM yok) olarak seçildiğinden emin olun.

Hocam bende GPT olarak gözüküyor ama ben de aynı sorundan muzdaribim bana göre de bir çözümünüz var mı acaba?

Geri
Yukarı