Windows 11 güvenlik durumu nasıl?

CahoG

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben şu anda Windows 10 kullanıyorum. Windows 11'e geçmek istiyorum ama aklımda birçok soru işareti var. Derdime derman olun lütfen 😅

Şimdi ben masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum, özelliklerini aşağıda belirteceğim. Arkadaşımla geçenlerde konuşuyorduk, Windows 11 indirirsek güvelik duvarı o kadar güçlü olmayacak ve birçok oyunu oynayamayacağız diye. Bu konudan anlayan herhangi biri bu soruma yanıt verirse çok sevinirim.

PC özellikleri
-Ryzen 5 5600X.
-M.2 XPG 512 GB SSD.
-16 GB 3200 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben şu anda Windows 10 kullanıyorum. Windows 11'e geçmek istiyorum ama aklımda birçok soru işareti var. Derdime derman olun lütfen 😅

Şimdi ben masaüstü bir bilgisayar kullanıyorum, özelliklerini aşağıda belirteceğim. Arkadaşımla geçenlerde konuşuyorduk, Windows 11 indirirsek güvelik duvarı o kadar güçlü olmayacak ve birçok oyunu oynayamayacağız diye. Bu konudan anlayan herhangi biri bu soruma yanıt verirse çok sevinirim.

PC özellikleri
-Ryzen 5 5600X.
- M.2 XPG 512 GB SSD.
-16 GB 3200 RAM.

Güvenlik duvarı o kadar güçlü olmayacak düşüncesini ve oyun oynayamayacağınız düşüncesine nasıl kapıldınız ? Oyunda oynatıyor güvenlik duvarı da sağlam.

PC özellikleri.
-Ryzen 5 5600X.
- M.2 XPG 512 GB SSD.
-16 GB 3200 RAM.

Windows 11 kullanıyorum mis gibide tüm oyunlarımı oynuyorum işlemcim R7 4800H bir sıkıntı yaşamadım şimdilik nereden çıkardınız oyun oynatamadığını ya da güvenlik duvarının iyi olmadığını.

Yeni konular

Geri
Yukarı