Windows 11 hangi kanal kurulmalı?

izzet177

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX1650 TUF

RYZEN 5 3500

16GB RAM 3200 MHz

A320M-K
Ekran görüntüsü 2021-06-29 193826.jpg

Hangisini seçeyim bir de değiştiremiyorum başka bir kanala basınca değişmiyor.
(Edit değişti.)

Son düzenleme:
Şöyle söyleyeyim. Ben kendim geliştirici kanalındayım. Eğer yüksek teknik beceriniz yoksa tavsiye etmem, kusurlar olabilir. Ha ama eğer ki diyorsanız ben illa kuracağım, kurabilirsiniz. Ama yedek almanızı tavsiye ederim. Ne olur olmaz belli değil şu anlık.

Şöyle söyleyeyim. Ben kendim geliştirici kanalındayım. Eğer yüksek teknik beceriniz yoksa tavsiye etmem, kusurlar olabilir. Ha ama eğer ki diyorsanız ben illa kuracağım, kurabilirsiniz. Ama yedek almanızı tavsiye ederim. Ne olur olmaz belli değil şu anlık.
Hocam osyalar gider mi?Windows 10'a geri dönebilir miyim?

Ve 2 haftada bir güncelleme alacak. Sık kullanılan bir bilgisayar için önermem. Ama isterseniz 10 gün içinde yeniden Windows 10 a geçebilirsiniz. Geçmezseniz geri dönmek için Temiz Kurulum şart. Çünkü tüm verileri silecek. Ayrıntıları Windows 11 in kendi sayfasından bakabilirsiniz.
Hocam osyalar gider mi?Windows 10'a geri dönebilir miyim?
Hayır ama yine de yedek siz alın.
Çünkü Windows kendi sitesinde de öyle önermiş.

Ve 2 haftada bir güncelleme alacak. Sık kullanılan bir bilgisayar için önermem. Ama isterseniz 10 gün içinde yeniden Windows 10 a geçebilirsiniz. Geçmezseniz geri dönmek için Temiz Kurulum şart. Çünkü tüm verileri silecek. Ayrıntıları Windows 11 in kendi sayfasından bakabilirsiniz.

Hayır ama yine de yedek siz alın.
Çünkü Windows kendi sitesinde de öyle önermiş.
Hocam 10 gün sonra veriler silinmeyecek windows 10'a geçemeyeceğim.Geçmem içinde temiz kurulum yapmam gerekecek.Anladım.Hocam siz kullanıyor musunuz?

Hocam 10 gün sonra veriler silinmeyecek windows 10'a geçemeyeceğim.Geçmem içinde temiz kurulum yapmam gerekecek.Anladım.Hocam siz kullanıyor musunuz?
Ben şu an yüklemeye çalışıyorum açıkçası.
Geliştirici kanalı sanırsam. Dün gece kurdum bug veya sorunla karşılaşmadım açıkçası
Bug değil. Güvenlik açığı tarzında. Yani sizin görmediğiniz arka planda çalışan kodlardan kaynaklı hatalar oluşabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı