Windows 11 Hata kodu kod: 0x80004002

Onur1919

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
ezcool 222gb
Ekran kartı
elsa phantom r7 240 4gb
Anakart
asus prime h310m-k r2.0
İşlemci
i5 9400f
İyi akşamlar. Windows 11 kullanıcısıyım. Son 1.5 haftadır Windows Update ve Microsoft Store üzerinden kod: 0x80004002 bu kodlu hatayı almaktayım. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Windows Update için:

Microsoft Store için:

Ve ayrıca hata koduna bakarsak Windows Update'in sorunu kolayca çözülebilir attığım rehber ile.

Hocam 1 saatlik ban yedim yazamadım size. Ben CMD üzerinden DISM /online /cleanup-ımage /restorehealth bu komutu çalıştırdım bir yükleme gibi bir şey oldu
  1. Error: 0x800f081f bu hatayı verdi. Nedir acaba bu hata çok bilgim yok da.

Tamamlandıktan sonra mı verdi yoksa tamamlanmadan yani örneğin %50 olduğu zaman mı verdi? Bana kalırsa hatayı gösteriyor çünkü hata kodunu yazınca Windows Update ve. .NET Framework ile alakalı olduğu çıkıyor.

%100 olduktan sonra.

Şu an hepsini yapıyorum tek tek.

Hocam Microsoft Store için çözüm yollarını deniyordum fakat işe yaramadı. Bir uygulama koymuşsunuz onu yükleyeceğim(daha Update sorununa geçmedim)

Hocam uygulamada işe yaramadı maalesef.

Son düzenleme:

Bunları yaptıktan sonra yeniden başlattınız mı?

Bunları yaptıktan sonra yeniden başlattınız mı?

Evet.

Update sorunuda çözülmedi maalesef hocam. Ben bir YouTube'da video buldum eğer link atmak yasak değilse müsaitseniz izleyip yapıp yapamayacağım ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…