Windows 11 Hata kodu kod: 0x80004002

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zararlı bir şey göremedim. Windows Update hizmetlerini CMD komutuyla durdurup yeniden başlatıyor komutlar.

Zararlı bir şey göremedim. Windows Update hizmetlerini CMD komutuyla durdurup yeniden başlatıyor komutlar.

Deneyeyim o zaman.

Hocam.

Hocam gene düzeldemi artık saldım bugün yarın okuldan gelince artık format atarım ya da başka çözüm bulurum her şey için teşekkürler.

Son düzenleme:
@Onur1919 hata kodu basit bir hatayı gösteriyor, şu ana kadar düzelmesi lazımdı. Neyse, sistem geri yükleme noktası varsa bu sorunun olmadığı bir tarihe geri dönerek deneyebilirsiniz. Maalesef düzelmeyince düzelmiyor. Birkaç Windows Update onarma uygulaması var onlara bak derim.

@Onur1919 hata kodu basit bir hatayı gösteriyor, şu ana kadar düzelmesi lazımdı. Neyse, sistem geri yükleme noktası varsa bu sorunun olmadığı bir tarihe geri dönerek deneyebilirsiniz. Maalesef düzelmeyince düzelmiyor. Birkaç Windows Update onarma uygulaması var onlara bak derim.

Önerdiğiniz bir program var mı Update sorunlarıyla alakalı.

Önerdiğiniz bir program var mı Update sorunlarıyla alakalı.

Windows Update fix tool diye yazarsanız bazı programlar, komut dosyaları falan var. Ben hiç kullanmadım o yüzden program öneremeyeceğim.

Hocam bugün de böyle bir hata vermeye başladı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_20221210_161340.png
    Ekran görüntüsü_20221210_161340.png
    97,3 KB · Görüntüleme: 47
152 GB boş alan var.

Güncelleme gelmemiş, yüklenecek güncelleştirme yok. Güncelleme geldikten sonra güncellemeyi deneyin bakalım. Bir de Microsoft Update Catalog'u manuel olarak güncelleme yapmak için kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı