Windows 11 her yeniden başlamada "Güncelleştirmeler devam ediyor." uyarısı veriyor

jrbacktoback

Kilopat
Merhaba.

Dün bilgisayarımı yeniden başlatmak istedim ve "Güncelleştirmeler devam ediyor. Lütfen bilgisayarı açık tutun." uyarısını aldım. 15-20 dk bekledim ve görüntü geldi. Lakin her bilgisayarımı yeniden başlatınca aynı uyarıyı almaya başladım. Bunun çözümünü nasıl sağlayabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Dün bilgisayarımı yeniden başlatmak istedim ve "Güncelleştirmeler devam ediyor. Lütfen bilgisayarı açık tutun." uyarısını aldım. 15-20 dk bekledim ve görüntü geldi. Lakin her bilgisayarımı yeniden başlatınca aynı uyarıyı almaya başladım. Bunun çözümünü nasıl sağlayabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşın yazdığı gibi önce bir güncelleme var mı yok mu kontrol edin varsa onu kurun yoksa Windows Update > Güncelleştirme geçmişi kısmında Güncelleştirmeleri kaldırın menüsüne tıklayın en son güncelleştirmeyi kaldırın Güncelleştirme yüklenirken sorun olmuş olabilir sonra tekrar kurun aynı sorun devam ederse sonra ki güncelleştirmeyi bekleyin.

Şimdi şöyle bir sorun var anlamadığım. Resimlerde görüldüğü gibi yüklü olan güncellemeyi tekrar indiriliyor diye çıkıyor. Anlamadım bu işten bir şey.
1702230461119.png

1702230422599.png

Geri
Yukarı