Rehber Windows 11 Hızlandırma

Animasyonları kapatın (erişilebilirlikteydi sanırım), Wise Registry Cleaner indirin ve düzenli yapın-optimizasyon sekmesini de yapın, saydamlık efektleri, öneriler tarzı her şeyi kapatın. Uygulamalardan gereksizleri silin, servislerden çok meraklısıysanız Easy Service Optimizer ile kurtulun. Gizlilik ayarlarından ve teslim en iyileştirmeden ayarları kapatın. Güç modunu en yükseğe alın (laptop değilse). Kısaca ayarlara girin, tüm sekmelerde gezinin ve isteyip istemediğiniz şeyleri ayarlayın. Registry sıkıntısı için de en güvenilir bulduğum Wise'ı kullanın, gerisi tamamen fasa fiso. Defender'a karşı alerjin varsa ona uygun çözümler bulursun zaten. Sürücüleri kurduktan sonra da ayarlara girip efektler vs. alayını kapatabilirsin (uygulama ayarı).

TL;DR
Ayarlara gir, her şeyi kendin oku ve ayarla ve Wise Registry Cleaner kullan. Ekran kartında da her şeyi maks hıza göre ayarla.

Dostum bu rehberdeki önerilerin bazı kullanıcıların bilgisayarlarında sorun yaşamalarına yol açabilir ve daha daha kullanılmaz bir hale getirebilir. Rehberin sonuna tüm sorumluluk kullanıcıya aittir cümlesini eklemeni tavsiye ederim. Bu rehberdeki kritik ayarları kurcalayanlar işlemcimin çekirdekleri kayboldu diye konu açacak.
Dikkate aldım hocam teşekkür ederim 😊

internet hızlandırma iöin yaptım ama dahada yavaşladı hızını test ettim ve geri eskine cevirikende değerleri hatırlayamadın ve eski haline döndürürken zorlandım

Geri
Yukarı