Çözüldü Windows 11 Hizmetler bölümünde Windows Update yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M4LX1M

Hectopat
Bugün, 1 hafta öncesine kadar aldığım laptopta güncelleme sıkıntısı olduğunu fark ettim. Hizmetler menüsünde muhtemelen otomatik seçeneğinin aktif olmadığını düşündüm fakat iş hiç öyle değilmiş. Bir sürü videolar, makaleler okudum fakat hiçbiri işe yaramadı. Bunun çözümü nedir acaba?

Çözüm
Durduk yere değil muhtemelen. Aldığımdan itibaren hiç güncellemeleri kontrol etme gereksinimi duymadım. Bugün uygulama kurmaya çalıştığımda .NET Framework 3.5 hatası almamla beraber fark ettim bu durumu.

Sistem geri yükleme noktası yoksa bunu deneyebilirsin.

Durduk yere olması tuhaf. Buna illa bir şey sebep olmuştur bence. Kendi kendine gideceğini sanmıyorum. Sık yaşanan bir sorun ama ben nedense böyle bir şey yaşamadım. Sistem geri yükleme noktası varsa bu sorunun olmadığı bir tarihe dönmeyi deneyebilirsiniz.

Durduk yere olması tuhaf. Buna illa bir şey sebep olmuştur bence. Kendi kendine gideceğini sanmıyorum. Sık yaşanan bir sorun ama ben nedense böyle bir şey yaşamadım. Sistem geri yükleme noktası varsa bu sorunun olmadığı bir tarihe dönmeyi deneyebilirsiniz.

Durduk yere değil muhtemelen. Aldığımdan itibaren hiç güncellemeleri kontrol etme gereksinimi duymadım. Bugün uygulama kurmaya çalıştığımda .NET Framework 3.5 hatası almamla beraber fark ettim bu durumu.

Çözüm

Çok teşekkür ederim işime yaradı.

Geri
Yukarı