Windows 11 Home orijinal lisans almaya değer mi?

Anladım olmadı ya o kadar para vereceğiz ya da direk güvenilir bir yerden alacağız ama burası ne kadar güvenilir bilmiyorum.

O zaman kendi sitesinden almamı önerir misiniz değer mi sizce? Ve kutulu mu dijital mi almamı önerirsiniz?

Dijital alıp hesabına bağlarsın, kutuya açıkçası gerek yok.

Saglamlisans guvenilirdir merak etmeyin.
Ayrica aldiginiz OEM keyler orijinal muamelesi görüyor (orijinaller çünkü) o yüzden Microsoft hesabiniza bağlayabilmeniz lazım.

Microsoft hesabıma bağlasam bile direk anakart dahil tüm kasayı değiştirsem tekrar kullanamayabilirim.

Dijital alıp hesabına bağlarsın, kutuya açıkçası gerek yok.

Tamamdır teşekkürler o zaman 3.599 TL olanı alıyorum umarım değer.

Microsoft hesabıma bağlasam bile direk anakart dahil tüm kasayı değiştirsem tekrar kullanamayabilirim.

Tamamdır teşekkürler o zaman 3.599 TL olanı alıyorum umarım değer.

Windows konusunda orijinal ve hayat boyu lisans hep en mantıklısı geldi ama şu an tabii fiyatları biraz yüksekmiş ama ileride 6-7k bile olabilir

Her vatan da yapmayabilirler o yüzden sormalısın ama kendinde yapabilirsin basit bir şey.

Tamamdır bu arada bu aldığım Lisans'ı ben ileride çıkan yeni Windows işletim sistemlerinde kullanabilir miyim örneğin 12,13 gibi vb ve örneğin başka bir bilgisayara geçtiğimde kullanabilirim değil mi? Emin olmak için soruyorum.

Tamamdır bu arada bu aldığım Lisans'ı ben ileride çıkan yeni Windows işletim sistemlerinde kullanabilir miyim örneğin 12,13 gibi vb ve örneğin başka bir bilgisayara geçtiğimde kullanabilirim değil mi? Emin olmak için soruyorum.

Başka PC'ye geçtiğinde kulanaibliyorsun çünkü o senin kişisel lisansın oluyor. 12-13 de kesin bir şey diyemem mesela 7'den 8E 8'den 10a 10'dan 11 geçerken lisanslarda geçti. Ama daha öncesinde XP Vista 7 arasında mesela böyle geçişler yoktu. Belki de 7'den 8'e de geçilmiyordu şu an hatırlayamadım.

Başka PC'ye geçtiğinde kulanaibliyorsun çünkü o senin kişisel lisansın oluyor. 12-13 de kesin bir şey diyemem mesela 7'den 8E 8'den 10a 10'dan 11 geçerken lisanslarda geçti. Ama daha öncesinde XP Vista 7 arasında mesela böyle geçişler yoktu. Belki de 7'den 8'e de geçilmiyordu şu an hatırlayamadım.

Tamamdır bilgilendirdiğiniz için teşekkürler peki nereden satın almamı önerirsiniz Vatan Bilgisayar üzerinden taksit ile mi yoksa Microsoft'un kendi orijinal sitesinden mi?

Geri
Yukarı