Windows 11 Home sürümünden Pro'ya kodla geçiş olur mu?

Hocam cmd'yi açıp önce slmgr /upk
sonra slmgr /cpky yazıp bilgisayarı yeniden başlatıp,yeniden etkinleştirir misiniz?
IMG20221203192816.jpg

İlk koddan bunu dedi hocam.

Eki Görüntüle 1592022
Böyle dedi hocam. Yine de yeniden başlattım ama olmadı yine. Satıcıya ilettim dediğim gibi hatayı iletin demişti çıkarsa ekranla beraber kodu.
Yönetici olarak çalıştırmanız lazım. Ve slmgr, slgmr değil.

Satıcı yazdı elimizde home kalmadığı için pro atıyoruz dediler. Sanırım bu yüzdendi. Birde kod paylaştılar olmazsa hata kodunu ve ekranını atın dediler yine. Ben de yine olmadı. Attım cevap bekliyorum.

Evet mailimde.
Böyle bir saçmalık olamaz. Home kalmadı ise size Pro ister misiniz diye sormaları lazım. Sizi kazıklamışlar.

Yönetici olarak çalıştırmanız lazım. Ve slmgr, slgmr değil.

Böyle bir saçmalık olamaz. Home kalmadı ise size Pro ister misiniz diye sormaları lazım. Sizi kazıklamışlar.
Evet hocam sormaları lazımdı fakat böyle bir sorun teşkil eder mi? Windows 11 Pro kalması.

Hocam o zaman yeni kodu pro alarak etkinleştirin eğer etkinleştirmiyorsa windowsla ilgili bir durum olabilir.
Adamın yollayacağı kodu deneyeyim hocam o zaman olmazsa tekrar iade isteyeyim. Kendim bir tane daha tekrar almama gerek yok herhalde adamın attığı olmazsa yani yine. Bilgisayarcı veya anlayan birilerine danışmam gerekir sanırsam.

Hocam o zaman yeni kodu pro alarak etkinleştirin eğer etkinleştirmiyorsa windowsla ilgili bir durum olabilir.
Hocam birde home a dönmeme gerek var mı? Dönmeli miyim veya? Adamın attığı kod ile Home iken Pro'ya geçişimde bir sakınca var mı? Ve bir şey etkinleşmedi sadece geçiş yaptım tekrar belirteyim.

Adamın yollayacağı kodu deneyeyim hocam o zaman olmazsa tekrar iade isteyeyim. Kendim bir tane daha tekrar almama gerek yok herhalde adamın attığı olmazsa yani yine. Bilgisayarcı veya anlayan birilerine danışmam gerekir sanırsam.
Şu dediğim şekilde yapacağım tekrar belirteyim. Zaten sizde onaylamışsınız hocam. Sizin de dediğiniz bu şekilde zaten sanırım.

@neqetria @quarest

Hocam merhaba sorunum çözüldü. Satıcı bir kod attı az önce girdim Windows 11 pro etkinleştirildi. Tekrardan bir sorun olmayacak değil mi 🙂 Teşekkürler hepinize.

Hocam birde home a dönmeme gerek var mı? Dönmeli miyim veya? Adamın attığı kod ile Home iken Pro'ya geçişimde bir sakınca var mı? Ve bir şey etkinleşmedi sadece geçiş yaptım tekrar belirteyim.

Şu dediğim şekilde yapacağım tekrar belirteyim. Zaten sizde onaylamışsınız hocam. Sizin de dediğiniz bu şekilde zaten sanırım.

@neqetria @quarest

Hocam merhaba sorunum çözüldü. Satıcı bir kod attı az önce girdim Windows 11 pro etkinleştirildi. Tekrardan bir sorun olmayacak değil mi 🙂 Teşekkürler hepinize.
Hem önceki kodlardan hem şuan ki etkinleştirdiğim kod ile sorun olmayacak yani değil mi herhangi. Kısaca hiçbiri şeyde sorun yok, olmayacak değil mi :D Daraltmış olabilirim kusuruma bakmayın hocam

Son düzenleme:

Hocam bir de Home'a dönmeme gerek var mı? Dönmeli miyim veya? Adamın attığı kod ile Home iken Pro'ya geçişimde bir sakınca var mı? Ve bir şey etkinleşmedi sadece geçiş yaptım tekrar belirteyim.

@neqetria @quarest

Hocam merhaba sorunum çözüldü. Satıcı bir kod attı az önce girdim Windows 11 Pro etkinleştirildi. Tekrardan bir sorun olmayacak değil mi 🙂 teşekkürler hepinize.

Hem önceki kodlardan hem şu anki etkinleştirdiğim kod ile sorun olmayacak yani değil mi herhangi. Kısaca hiçbiri şeyde sorun yok, olmayacak değil mi :D daraltmış olabilirim kusuruma bakmayın hocam.

Yok hocam estağfirullah ne daraltması, etkinleşti ise daha bir sorun çıkmaz Home'a dönmenize gerek yok.

Yok hocam estağfirullah ne daraltması, etkinleşti ise daha bir sorun çıkmaz Home'a dönmenize gerek yok.
Önce ki satıcının attığı kodlardan ve şuan ki etkinleştirme koduyla aktif olan etkinleşen Windows 11 Pro için sorun olmaz yani değil mi hocam. Kısaca hiçbir şeyde problem yok, olmayacak. Tamamdır hocam

Geri
Yukarı