Çözüldü Windows 11 Home'dan Pro'ya Yükseltmek İçin Generic Key

• Konuyu başlatan er4n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 8B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

er4n

Hectopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Amacım Windows'u etkinleştirmek değil. Windows 10'da şöyle bir anahtar vardı VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T Bu kod sayesiyle yükseltebiliyorduk ama Windows etkinleşmiyordu.

Bu kodu Windows 11'de denedim ama olmadı.

Elinizde böyle bir kod var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu generic lisans anahtarları Windows kurulu iken yükseltme işlemini gerçekleştirmez. Windows kurulu iken yalnızca geçerli Pro lisans anahtarları ile yükseltme yapabilirsiniz.

Bilmiyordum sağ olun.

Windows 11 Pro'ya geçemedim ama önceden kullandığım bir Windows 7 keyi vardı. Bende onlar Windows 10'da çalışıyor diye denedim. (ne de olsa Windows 10 ile 11'in NT'leri aynı). Artık OEM keyli bir Windows 11 Home kullanıyorum.

Teşekkürler.
W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Amacım Windows'u etkinleştirmek değil. Windows 10'da şöyle bir anahtar vardı VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T Bu kod sayesiyle yükseltebiliyorduk ama Windows etkinleşmiyordu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_22.png
    Screenshot_22.png
    18,5 KB · Görüntüleme: 399
Bu kod sayesiyle yükseltebiliyorduk ama Windows etkinleşmiyordu.
Bu Generic lisans anahtarları Windows kurulu iken yükseltme işlemini gerçekleştirmez. Windows kurulu iken yalnızca geçerli Pro lisans anahtarları ile yükseltme yapabilirsiniz.

Bu generic lisans anahtarları Windows kurulu iken yükseltme işlemini gerçekleştirmez. Windows kurulu iken yalnızca geçerli Pro lisans anahtarları ile yükseltme yapabilirsiniz.

Bilmiyordum sağ olun.

Windows 11 Pro'ya geçemedim ama önceden kullandığım bir Windows 7 keyi vardı. Bende onlar Windows 10'da çalışıyor diye denedim. (ne de olsa Windows 10 ile 11'in NT'leri aynı). Artık OEM keyli bir Windows 11 Home kullanıyorum.

Teşekkürler.

Çözüm

Windows 10 Pro Yükseltme Anahtarını (VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T) internete bağlı olmadan kullanın, sorun çözülecektir.

Geri
Yukarı