Windows 11 için 8 GB RAM yeterli mi?

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an halihazırda Windows 10 22H2 kullanıyorum, cihazı uzun zamandır formatlamıyorum bu yüzden format atacaktım, halihazırda formatlamışken Windows 11'e geçsem mi diye düşünüyorum birkaç saattir. 8 GB RAM ne kadar sıkıntı yaratır, oyunlarda drop yer miyim ve kasma, donma vs. oluşur mu? Sistemim i5 1135G7 (11th gen), MX350 8 GB RAM 512 GB M.2 SSD. Yardım için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux kurmayı düşündüm, fakat sadece microsoft Store da olan uygulamalarım olduğu için vazgeçtim. Benim için önemli olan programlardı. Laptopun uygulaması felan.
Ya laptop uygulaması işleri kolay onu dert etmeyin. Markası neydi?

Linux kurmayı düşündüm, fakat sadece microsoft Store da olan uygulamalarım olduğu için vazgeçtim. Benim için önemli olan programlardı. Laptopun uygulaması felan.
Bu arada Linux'a geçince o programların olmaması umurunda olmaz. Bir o atmosferi yaşayınca insan unutamıyor.

Furkanın da benim de sistemim tümden desteklenmiyordu EC Kontrol için. Umursamadık ve işin garibi de Linux'ta Throttle falan da olmadı. Güzelce kullandık sistemleri. @LittleWarlocc

Ya laptop uygulaması işleri kolay onu dert etmeyin. Markası neydi?

Bu arada Linux'a geçince o programların olmaması umurunda olmaz. Bir o atmosferi yaşayınca insan unutamıyor.

Furkanın da benim de sistemim tümden desteklenmiyordu EC Kontrol için. Umursamadık ve işin garibi de Linux'ta Throttle falan da olmadı. Güzelce kullandık sistemleri. @LittleWarlocc
Fanı performans moduna almak için kullanıyorum zaten laptopun programını, normal modda 95 dereceleri görürken fanları turboya aldığımda 85 dereceleri geçmedi. MyASUS programın ismi. Asus cihazın markası. Birde Dell cihazım var onu teknik servise gönderdim fanlarının bozuk olduğundan şüphe ettiğimden.

Hocam birde driver desteği varmıdır cihaz bileşenlerinin Linux için, onu bilmiyorum nerden bakabilirim ona @erengore

Son düzenleme:

Geri
Yukarı