Windows 11 için antivirüs önerisi

Sistemi ne kadar yorar bilmiyorum ancak Kaspersky veya Malwarebytes öneririm ikisi de çok iyi antivirüs koruması sağlıyor bana göre.

Kaspersky kullanıyorum şu anda gayet memmunum öneririm. Fiyat olarakta güzel 185 tl ye aldım yıllık paketi.Sistemi de yormuyor öyle.

Ücretsiz antivürüslerin pek bir koruma sağlayacagını sanmam ama ben Kaspersky kullanıyorum lisanslı öneririm yıllık 200 civarı idi.

Tamam hocam ama ben meterpreter payloadımı oluşturdum (kendi trojanımı yaptım) Kaspersky algılamamıştı ondan tırsıyorum azcık.

Tamam hocam ama ben meterpreter payloadımı oluşturdum (kendi trojanımı yaptım) Kaspersky algılamamıştı ondan tırsıyorum azıcık.

Vallahi yazılım virüs işlerinden anlamam dün başımdan geçenleri yazdım bilgisiz diye linçlendim senelerin bilgisayar kullanıcısıyım yıllarca virüs bulaştırmadım ve antivirüs programlarınada inanmazdım. 3 4 ay önce sistem yeniledim hazır sistem almıştım sıvı sogutucu ve ekran kartı demontaj geldi. Bende mahalle servisinde ugraşmamak için ( çünkü işlemci fanı kırmışlıgım ve sistem kısa devre yaptırıp anakart yakmışlıgım var) götürdüm. Neyse takmışlar Windows 10 yüklemişler ben evde kendim işletğm sistemini kıracagım dememe ragmen diger bilgisayardada verilerim vardı bunları C değil D birimine atın dememe ragmen işgüzarlık edip C ye Windows 10 kurmuşlar neyse eve geldim. Yalan yok hazır kurulu işletim sistemi üşendim. Yeni kurulum yapmadım ama bir performans sıkıntısı var görev yöneticisinde RAM işlemci %100 oluyor faln virüsten süphelendim kurmadıgım deneme sürümü antivürğs kalmadı vürğa bulamadı ben dosya dosya atadım gene bulamadım sonra arkasını aramadım demek ki işletim sistemi kurulurken bir hata oluştu dedim yaz vakti olunca iş yogunlugundan format atamadım 2 3 gğnde PC bakamadım Steam hesabımda 2 k cüzdan vardı Steam da DotA 2'nin 50 kş itemini 2 k bana satıp çalmışlar sosyal medya hesaplarım vs hepsi çalınmış. PC basına geçtigimde iş işten geçmişti. Gene 2 3 gün aradım taradım bulamadım çözümü Kaspersky aldım 1 yıllık lisanslı ilk taramada backdoor buldu ve temizledi. Rahatım şu an bunu niye anlattım bana bir şey olmaz ben bilmedigim linke tıklamam vs deme kendini lisanslı bir antivürüsle gğvenceye al bende inanmazdım ama geldi başıma yani.

Geri
Yukarı