Windows 11 için geri bildirimde bulunduk!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Technopat üyeleri günaydın! Windows 11 için geribildirim de bulunduk. Yorumlarınızı çok merak ediyorum. Ekran görüntüsünü aşağıya bırakıyorum:

Ekran görüntüsü 2022-06-16 082153.png

Siz neler düşünüyorsunuz? Sizce bu özellikler gelmeli mi? İngilizce metin için kusura bakmayın daha çok kişinin görmesi için yaptım. Bu link üzerinden destek oyu verebilirsiniz : Windows Insider Program

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kesinlikle gelmeli. Oy verdim.

Windows 7 oyunlarını harici bir setup dosyası ile kurabiliyorsunuz. Standart geleceğini sanmam.

Widget konusunda da Windows 8'de olmamasının sebebi olarak widgetlardan kaynaklanan güvenlik açıkları sebep gösterilmişti, yanlış hatırlamıyorsam. Oy verelim fakat bir şey yapılacağına dair bi beklentim yok.

Kaldırdıkları Aero'yu geri getirirler mi bilmem ama getirmemek için bahaneleri yok. W11 zaten resmi olarak W7'ye kıyasla rüya bileşenler istiyor. Oyunlara arkadaşların dediği gibi gerek yok zaten halledilebiliyor.

Tabii, fakat şu an telefondayım. Bilgisayara geçince hem rehber konusu açacağım. O zaman destek olalım :)

İngilizce yazdığım için elbette daha çok kişi tarafından görüntülenecek ve oy alacak. Hayatımda ilk kez doğru öneri verdiğimi bende düşünüyorum. Gerisi Microsoft ve geliştirici ekibe bağlı :)

Windows 7 oyunlarını harici bir setup dosyası ile kurabiliyorsunuz. Standart geleceğini sanmam.

Widget konusunda da Windows 8'de olmamasının sebebi olarak widgetlardan kaynaklanan güvenlik açıkları sebep gösterilmişti, yanlış hatırlamıyorsam. Oy verelim fakat bir şey yapılacağına dair bir beklentim yok.

Windows 7 oyunları indirilebiliyor ama standart olarak gelmesini çok isterim. Oy için teşekkürler.

İngilizce yazdığım için elbette daha çok kişi tarafından görüntülenecek ve oy alacak. Hayatımda ilk kez doğru öneri verdiğimi bende düşünüyorum. Gerisi Microsoft ve geliştirici ekibe bağlı :)

Windows 7 oyunları indirilebiliyor ama standart olarak gelmesini çok isterim. Oy için teşekkürler.
Standart olması oldukça saçma olur. Windows mağazasında bulunması çok daha mantıklı bi istek olur. Ayrıca Windows 11, Aero'ya alternatif bir sistemi zaten barındırıyor. Acrylic Effect adı verilen şeffaf* görünüm özelliği görev çubuğu da dahil olmak üzere gayet iyi çalışıyor.

DFEDDCCF-6B59-49B0-96FF-5B14759A38C5.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı