Windows 11 için ne kadar internet gerekli?

niyazicankeles

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Endüstriyel soğutmacı
Merhaba. Ailemle yaşadığım sorunların sonucunda evde modem yok. Windows 11 key alıp Windows 11'i yüklesem ne kadar internet gider?

İnternet kafeye yaptırsam zararlı olurum 100'de 100 benim tarifemde ek haftalık 20GB 50TL.

Bir 8 daha alacağım ama suan bütçe yok garibanlıktan kasa alamadım sistemi tahtanın üzerine diziyorum

Şimdi 20 GB komple işletim sistemi kurmaya yeter mi?

Son düzenleme:
İnternet kafeye yaptırsam zararlı olurum 100'de 100 benim tarifemde ek haftalık 20GB 50TL.

Bir 8 daha alacağım ama şu an bütçe yok garibanlıktan kasa alamadım sistemi tahtanın üzerine diziyorum.

Şimdi 20 GB komple işletim sistemi kurmaya yeter mi?

Yeter 20 GB fazla gelir. Üstüne Google chore filanda kurar hatta daha kalır internetsiz oyun dahi indirirsiniz tahminimce.

Peki şimdi internet kafeye gidip VIP'e oturup USB takıp Windows 10 yüklesem sonra evde BIOS'tan bilgisayarı USB'den başlatsamn Windows kurulumu yapılırken de internet gider mi?

Peki şimdi internet kafeye gidip VIP'e oturup USB takıp Windows 10 yüklesem sonra evde BIOS'tan bilgisayarı USB'den başlatsamn Windows kurulumu yapılırken de internet gider mi?

Hocam öyle yapın öyle olur ama internet gider mi bilmem ama her halde gider. Hocam takmayın kafanıza 20 GB size yeter de artar gönül rahatlığıyla indirin ama hocam USB de ISO dosyasını Rufus'la yazacağınıxzı biliyorsunuz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı