Windows 11 İçin Yeni KB5032288 Güncellemesi Yayınlandı

Windows 11 kullanıcıları için KB5032288 güncellemesi yayınlandı.

vurgular​

• yeni! Copilot'u Windows'ta (önizlemede) birden çok ekranda kullanabilirsiniz. Windows'ta Copilot'un görünmesini istediğiniz ekranın görev çubuğundaki Windows görev çubuğunda Copilot düğmesine basın. Copilot'u Windows'ta bulunduğu son ekranda göstermek için Win+C tuşlarına basın. Klavye kullanıyorsanız, klavye odağını görev çubuğuna getirmek için Win+t tuşlarına basın. Ardından, herhangi bir ekranda açmak için Windows'ta Copilot düğmesine gidin. Bu, başlangıçta küçük bir kitleye açıktır ve sonraki aylarda daha geniş bir şekilde dağıtılır.
  • yeni! Copilot'ı Windows'ta (önizlemede) Alt+Tab ile kullanabilirsiniz. Alt+Tab tuşlarına bastığınızda, Windows'ta Copilot'un küçük resim ön izlemesi, açık pencerelerin diğer küçük resim önizlemeleri arasında görünür. Sekme tuşunu kullanarak aralarında geçiş yapabilirsiniz. Bu, başlangıçta küçük bir kitleye açıktır ve sonraki aylarda daha geniş bir şekilde dağıtılır.
  • Bu güncelleştirme, Windows'ta Copilot'ın (önizlemede) görev çubuğundan açılma hızını artırır.
  • Bu güncelleştirme, görev çubuğundaki Windows'ta Copilot (önizlemede) simgesini etkileyen bir sorunu giderir. Windows'ta Copilot açıkken etkin olarak gösterilmez.
  • Bu güncelleme, kısayol (bağlam) menüsünü etkiler. Masaüstünde ve Dosya Gezgini'nde açtığınızda performansı artık daha iyi.

Tüm yenilikler ve düzeltmeler için: December 4, 2023—KB5032288 (OS Builds 22621.2792 and 22631.2792) Preview - Microsoft Support

Eki Görüntüle 2042028

Stabil mi bu hocam?

Yüklemesemde olurmuş. Copilot dışında bir yenilik optimizasyon göremedim. Üstüne oyun içinde anlık donmalar yaşamaya başladım. Bir yerini düzeltip öbür tarafını bozuyorlar mükemmel.

Bende ciddi performans kaybı var. Oyunlarda piksel atlama olmaya başladı ayrıca FPS'lerim 20 30 FPS düştü.

Ben problem yaşamadım güncellemede 100 FPS 80 FPS falan alıyorum iyi yani.

Evdeki makinemde Windows 11 yüklü hiç sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben problem yaşamadım güncellemede 100 FPS 80 FPS falan alıyorum iyi yani.

Evdeki makinemde Windows 11 yüklü hiç sıkıntı yaşamadım.

Cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor olabilir fakat RTX 4050 Victus'umda da 4070'li TUF A15'imde durum aynı.

Geri
Yukarı