Windows 11 ile FACEIT anti-cheat sorunsuz şekilde açılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Quarit

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben de Windows 11 kurdum az önce :) USB yolu ile tertemiz format atarak kurulumu gerçekleştirdim. Daha sonra hemen FACEIT anti-cheat uygulamasını denemek istedim. Açıkcası sorun yaratacağını düşünüyordum fakat sorunsuz şekilde anti-cheat uygulaması Update aldı ve açıldı. Benim anlayamadığım FACEIT Windows Insider sürümlerini desteklemiyor. Peki ya Windows 11 nasıl sorunsuz şekilde açıldı? Neyse, bu benim için sevindirici bir haber. Merak edenler olur diye bildireyim dedim...FACEIT anti-cheat açılıyor.

Sistem Windows 10 olarak görünüyor çünkü. (Kabaca tarif etmek gerekirse)

Son düzenleme:
Çekirdek aynı, Win32 API aynı. Çalıştırma işlemleri aynı. Çalışmaması için bir sebep yok?

Açıkcası o kadar bilgim yok. Sadece daha önce herhangi bir Insider sürümü denediysem sorun yaratmıştı. Yine de en azından merak edenler için iyi bir haber.

Faceit.sys kaynaklı yeşil ekran hataları alıyorum. Konuyu hortlattım ama araştırıp bilgi bulamayan arkadaşlar varsa eğer, evet sorun yaşıyorsunuz.

Faceit.sys kaynaklı yeşil ekran hataları alıyorum. Konuyu hortlattım ama araştırıp bilgi bulamayan arkadaşlar varsa eğer, evet sorun yaşıyorsunuz.

Bios'tan kurulum için Enable yaptığınız AMD fTPM ya da Intel de PTT, bunu kurulum bitince kapatın. Ben de hata yok.

fTPM ile alakalı olduğunu sanmıyorum ama deneyeyim. Teşekkürler.

Ben de sanmıyordum :p Faceit.sys mavi ekran hatasını araştırdığım zaman genelde anti-cheat silip tekrar yükleyin demişler. Şöyle söyleyeyim. AC açıp oyuna girdiğim zaman 10 dakika içinde mavi ekran veriyordu. Dediğim yeri tekrar kapattığım zaman hiç mavi ekran hatası almadım. Bir de bu sorunu ben sızan ISO ile yaşıyordum. Şimdi güncelleme yaptım Windows 11

Ben de sanmıyordum :p Faceit.sys mavi ekran hatasını araştırdığım zaman genelde anti-cheat silip tekrar yükleyin demişler. Şöyle söyleyeyim. AC açıp oyuna girdiğim zaman 10 dakika içinde mavi ekran veriyordu. Dediğim yeri tekrar kapattığım zaman hiç mavi ekran hatası almadım. Bir de bu sorunu ben sızan ISO ile yaşıyordum. Şimdi güncelleme yaptım Windows 11
Deniyorum dostum teşekkür ederim. :)
Devam ediyor düzelmedi maalesef. :(

Son düzenleme:
Deniyorum dostum teşekkür ederim. :)
Devam ediyor düzelmedi maalesef. :(

Valla ben Faceit oynayan birisiyim. İlk gün Windows 11 kurduğum zaman ilk merak ettiğim şey AC kuracak mı :p Normalde biliyorsundur sen de Windows Insider sürümlerinde AC uptade yapmıyor, hiçbir şekilde açılmıyor. Windows 11 de açılmıştı ama dediğim gibi 10 dk da bir mavi ekran veriyordu. Ben de o ayarı kapatmıştım tekrar ve sorun yaşamamıştım. Yoksa her türlü Windows 10 geri dönmek zorunda kalırdım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı