Windows 11 indirilir mi?

Windows 10 Pro kullanıyorum anahtarım orijinal demin de bilgisayara format attım bayağı da bir boş alanım var sizce Windows 11 indirmeli miyim?
3 ay önce falan bilgisayar bana sordu win11 istermisin diye. Bende meraktan yükledim. 3 aydır hiçbir sorun olmadı bir sürü oyun oynadım hiçbirinde problem yok. Bence kulanabilirsin.

Zaten stabil bir işletim sistemi var daha yeni çıkmış bugları olan ve daha tam oturmamış bir işletim sistemine niye geçsin?
Ben laptop alacam da Win 11 işlemcisi var. Eğer bu kadar kötüyse, laptopu aldıktan sonra 10 a geçirebilir miyim?
Bide bu bilgisayar RDR2, Gow gibi oyunları kaldırır mı?

Ben laptop alacam da Win 11 işlemcisi var. Eğer bu kadar kötüyse, laptopu aldıktan sonra 10 a geçirebilir miyim?
Bide bu bilgisayar RDR2, Gow gibi oyunları kaldırır mı?
Evet geçebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarınız kaldırır o oyunları.

W11, oyunlarda W10'a göre önde... Bizzat tek tek deneyip FPSleri kaydettim. Benchmark sonuçlarında oyun için hep W11 önde şuanda. 😡

Kullanabilirsiniz. 🤷‍♂️

Hocam Windows 10 zaten stabil değil mi bu noktada bir anlaşalım. Sırf 1 2 FPS artsın diye bu stabil işletim sistemini bırakmak mantıklı mı mantıksız mı? Siz söyleyin. Windows 11'e kötü demiyorum oda iyi bir işletim sistemi ama zamana ihtiyacı var. Ben böyle düşünüyorum sizlerin de fikrine saygı duyuyorum. Arkadaş tavsiye istemiş tavsiyemi kendi fikrimce verdim.

Hocam Windows 10 zaten stabil değil mi bu noktada bir anlaşalım. Sırf 1 2 FPS artsın diye bu stabil işletim sistemini bırakmak mantıklı mı mantıksız mı? Siz söyleyin. Windows 11'e kötü demiyorum oda iyi bir işletim sistemi ama zamana ihtiyacı var. Ben böyle düşünüyorum sizlerin de fikrine saygı duyuyorum. Arkadaş tavsiye istemiş tavsiyemi kendi fikrimce verdim.
Ama hocam 11 şuan daha stabil tabi şuan kendim 11 kullanıcısı olarak son yüklediğim güncellemeden sonra internetim leşe döndü. Ama bu 10 kullanırken de olan bi sorundu bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı