Windows 11, Insider Beta Kanalına İlk Kez Adım Attı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-2.jpg

Çıkış tarihi yaklaşan Windows 11, artık Beta kanalındaki kullanıcılar tarafından test edilecek. Bildiğiniz üzere Windows Insider Programı birkaç farklı bölüme ayrılıyor ve güncellemeler kademeli olarak dağıtılıyor. Yaklaşan Windows 11 işletim sistemi de bir süredir test ediliyordu. Şimdi ise Temmuz ayı bitmek üzereyken Insider Programının Beta kanalı için önizleme yapıları yayınlanmaya başladı. Microsoft, haftalık blog gönderisinde sessiz […]

Devamı: Windows 11, Insider Beta Kanalına İlk Kez Adım Attı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Şimdi Windows 11'e geçiş daha "kabul edilebilir" mi?
Evet, dev sürümü sorunluydu. Beta çıkınca indirdim ve şu an kullanmaya devam ediyorum. Bir sorunla karşılaşmadım ben. Biraz performans artışı da gözlemledim, tam sürümden umutluyum.
Windows 11 geçtikten sonra eski güncelleştirme verilerini yine de n'olur n'olmaz silmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, dev sürümü sorunluydu. Beta çıkınca indirdim ve şuan kullanmaya devam ediyorum. Bir sorunla karşılaşmadım ben. Biraz performans artışı da gözlemledim, tam sürümden umutluyum.
Windows 11 geçtikten sonra eski güncelleştirme verilerini yine de nolur nolmaz silmeyin.
Ethereum mining yapıyorum. Geçmek istiyorum sorun çıkma ihtimali yüksek.

Beta çıkınca indirdim ve şu an kullanmaya devam ediyorum.
Beta'da olan sürümle, Developer'da olan sürüm şu anlık aynı. Beta'ya geçtikten sonra yeni build yayınlanmadı. Şu anda aslında Developer'ın da son sürümünü kullanıyorsunuz. :)

Developer sürümünde saçma buglar dışında performans ve stabilite sorunları yoktu. Beta kanalında da olmayacaktır tahminimce.

Geri
Yukarı