Windows 11 Insider güncellemeleri ne durumda?

Makaleler
2
Daha fazla  
RAM
3200 MHz 16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
GTX 1650 Super
İşlemci
i5 10. nesil
Merhaba arkadaşlar, acaba Windows 11 Insider kullanıcıları son güncellemelerin nasıl olduğunu söyleyebilir mi? Windows 11'e bilgisayarimi bir sürü defa geçirdim ancak desteklemesine rağmen her seferinde farklı buglar çıktı. Insider kullanıcıları güncellemeler güzel diyorsa tekrar geçmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi güncellemeyi uyguluyor, bitince geri dönüş yaparım. En son güncellemede Görev Yöneticisi performans sekmesine girmiyordu. Bu güncellemede düzeltmişlerdir umarım.

gayet stabil denilebilir. pek değişen birşey olmadığını söylemeliyim. ama hala günlük kulanım için uygun değil

Merhaba arkadaşlar, acaba Windows 11 Insider kullanıcıları son güncellemelerin nasıl olduğunu söyleyebilir mi? Windows 11'e bilgisayarimi bir sürü defa geçirdim ancak desteklemesine rağmen her seferinde farklı buglar çıktı. Insider kullanıcıları güncellemeler güzel diyorsa tekrar geçmeyi düşünüyorum.
Kararsızlıklar ve performans kaybı var.

Baktığımda buglar giderilmiş gözüküyor, şimdilik bir sorun yok gibi.
Bilgisayarımın her bölümü desteklediği halde 4 günde 8 defa Win11e geçip geri döndüm Win10a bir türlü buglardan sorunlardan kurtulamadım hocam. Eski laptopu yaptım desteklemediği halde daha bile iyi oldu ancak yeni bilgisayarımda tuhaf durumlara yol açıyor.

Geri
Yukarı