Windows 11 Insider güncellemesi dondu

Bekleyin hocam. Eğer hâlâ sorun düzelmezse kapat-aç yapın. Eğer çökerse format atın. Ayrıca tecrübe olsun, Insider sürümleri test sürümleri olduğu için bug istemiyorsanız uzak durun.
Bugların çok olduğunu biliyorum ama yeni özellikleri görmek istiyorum güncellemede hata olursa format atıp sonra Windows 11 Insider güncel sürüm ISO dosyası bulabilirmiyim ?

Bugların çok olduğunu biliyorum ama yeni özellikleri görmek istiyorum güncellemede hata olursa format atıp sonra Windows 11 Insider güncel sürüm ISO dosyası bulabilir miyim?

Uupdump.net
Sitesinden oluşturabilirsiniz.

Uupdump ile İSO oluşturma

Bugların çok olduğunu biliyorum ama yeni özellikleri görmek istiyorum güncellemede hata olursa format atıp sonra Windows 11 Insider güncel sürüm ISO dosyası bulabilirmiyim ?
Windows 11 yükleyin. Yükledikten sonra Insider özelliğini açın ayarlardan. Insider ISO'suna gerek yok.

Öyle yapmıştım işte sıkıntı çıktı.

Düzelmedi kapatıp açtım mavi ekran verdi format attım Insider ISO'yu indirip tekrar format attım.

Insider ISO dosyası konusunda yardımcı olduysam çözüm olarak isaretlerseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…