Windows 11 Insider güncellemesi dondu

cpt.Overlord

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 GoodRam 3200MHz
SSD veya HDD modeli
MLD 1TB 3300 3100 MB/s
Ekran kartı
Asus RX6500XT 4Gb
Anakart
Asus Prime H510M-K
İşlemci
İ3 10105F
Windows 11 güncel sürüm kullanırken yeni özellikleri daha erken görmek için Insider dev kanalına katıldım. Windows Update kısmında dosyaları indirdi yeniden başlatmamı istedi ve yaklaşık 2 saattir %64 de kaldı.

IMG_20230124_213534_767.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü ise fişi çekip tak laptop ise bataryayı çıkarıp tak. Bana da olmuştu bende %82'de takılmıştı fişi çekip taktım açılmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 güncel sürüm kullanırken yeni özellikleri daha erken görmek için Insider dev kanalına katıldım. Windows Update kısmında dosyaları indirdi yeniden başlatmamı istedi ve yaklaşık 2 saattir %64 de kaldı.

Eki Görüntüle 1643967

Hocam bekleyin. Kapatip açmayın yükseltme yapıyor sistem dosyalarına ciddi zarar verir. Dosya boyutunuz fazla ise bekletmesi normaldir veya SSD hızınız düşükse.

Hocam bekleyin. Kapatip açmayın yükseltme yapıyor sistem dosyalarına ciddi zarar verir. Dosya boyutunuz fazla ise bekletmesi normaldir veya SSD hızınız düşükse.
MLD 1tb nvme SSD var ve c diskim 133gb neredeyse full dolu ama bu kadar uzun sürmesi garip değilmi

Hocam 4 saattir durum aynı 6 saat daha beklemeyi düşünüyorum sonuç değişmezse kapatıp açıcam sistem çökerse zaten hazırda format flaşım var.
Bekleyin hocam. Eğer hâlâ sorun düzelmezse kapat-aç yapın. Eğer çökerse format atın. Ayrıca tecrübe olsun, Insider sürümleri test sürümleri olduğu için bug istemiyorsanız uzak durun.

Geri
Yukarı