Windows 11 Insider güncellemesi gitmiyor

Emro160

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben bilgisayardayken birden ekrana mavi bir renkte şöyle bir uyarı geldi.

Windows'u en yeni şekline güncelleyin diye ve Windows Update'a bir baktım Windows 11 Insider prewiew diye ama şöyle bir şey daha var Insider'a katılmıştım ve daha önce yükledim ama gene Windows 10'a döndüm daha kolay diye ve az önce Insider'ı devre dışı bıraktım hala güncelleme gitmedi. Ne yapayım yazarsanız sevinirim.

Merhabalar ben bilgisayardayken birden ekrana mavi bir renkte şöyle bir uyarı geldi.

Windows'u en yeni şekline güncelleyin diye ve Windows Update'a bir baktım Windows 11 Insider prewiew diye ama şöyle bir şey daha var Insider'a katılmıştım ve daha önce yükledim ama gene Windows 10'a döndüm daha kolay diye ve az önce Insider'ı devre dışı bıraktım hala güncelleme gitmedi. Ne yapayım yazarsanız sevinirim.
Sorun, güncelleme kısmındaki Windows 11 güncellemesinin gitmemesi mi?

Insider ayarları kısmından "Yeniden Başlat" tuşunu seçin

Eee? Güncelle o zaman. ya da Windows Update'yi devre dışı bırak.
Arkadaş güncellemek istemiyormuş.
Hayir bakin şöyle ben Insider programina uye oldum Windows 11'e guncelledim sonra Windows 10'a geri dondum ama bugün bir uyari geldi sisteminizu guncelleyin diye sorun bu.
Arama kısmında "Servisler" yazın. Aşağılarda Windows Uptade olacaktır onu yeniden başlatmayı deneyin.

Arkadaş güncellemek istemiyormuş.

Arama kısmında "servisler" yazın. Aşağılarda Windows Update olacaktır onu yeniden başlatmayı deneyin.

Şu an bilgisayarım Windows 11'de ben 19 00'a ayarlamışım bir şey değildir diye unuttum güncellemeye başlamış :( ve 1 hafta önce güncellediğimde Insider bir hatayla karşılaştı deyip yeşil ekran vermişti o yüzden Windows 10'a geri dönmek zorunda kaldım ve size bir soru daha soracağım şu anki yaptığım Update temi Windows 11 Insider'dan?

Evet. Windows 10 açtıldıktan sonra Insider programından çıkıp güncelleştirmeleri duraklat seçeneğini seçin.

Dosya Ekleri

• gitmio 11.PNG
    gitmio 11.PNG
    8,8 KB · Görüntüleme: 25
  • gitmio ins.PNG
    gitmio ins.PNG
    4,6 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı