Windows 11 Insider Önizlemesi 22000.65 Yayınlandı

Genelde bunu diyenler "dev" sürümün ne demek olduğunu kavrayamamış kimseler bence. Hele bazıları var her şey güllük gülistanlık gibi kurun diyorlar. Bu arkadaşlar 10 sene önce setup next next diyen arkadaşlar galiba...
Ben de Dev sürümlerinin son kullanıcılar tarafından kullanılmamasının gerektiğini biliyordum ama herkes güllük gülistanlık hiç sıkıntı yaşamıyoruz diyince geçeyim demiştim.

Ben de Dev sürümlerinin son kullanıcılar tarafından kullanılmamasının gerektiğini biliyordum ama herkes güllük gülistanlık hiç sıkıntı yaşamıyoruz diyince geçeyim demiştim.
Hiç sorunu yok diyenler ne yaşıyor acaba, ayrıca böyle söylemenin kime faydası olacak. İşletim sistemini babaları çıkarmıyor sonuçta.

Insider sürümde güncelleştirmeleri kapatmak çok sağlıklı bir düşünce değil yalnız bilginiz olsun.

Hatta şöyle diyeyim. Güncelleştirmeleri kapatmak genel olarak sağlıklı bir düşünce değil.
Mevcut sürümde sıkıntı yoksa Dev'de güncellemeleri kapatmak gayet mantıklı bence. Çalışan şeyi bozmaya gerek yok. Tabii böyle yaparak İnsider'ın amacına karşı çıkmış oluyoruz ama sistem düzgün çalışıyor en azından.

Mevcut sürümde sıkıntı yoksa Dev'de güncellemeleri kapatmak gayet mantıklı bence. Çalışan şeyi bozmaya gerek yok. Tabii böyle yaparak İnsider'ın amacına karşı çıkmış oluyoruz ama sistem düzgün çalışıyor en azından.
Güncellemeler çalışan şeyi bozmak için yayınlanmıyor.

Hiç sorunu yok diyenler ne yaşıyor acaba, ayrıca böyle söylemenin kime faydası olacak. İşletim sistemini babaları çıkarmıyor sonuçta.

Hocalarım ben de anlamıyorum valla açıkçası. Yani amacımız insanlara yardımcı olmak burda sonuçta...

Yeni konular

Geri
Yukarı