Windows 11 Insider Önizlemesi 22000.65 Yayınlandı

Ben de Dev sürümlerinin son kullanıcılar tarafından kullanılmamasının gerektiğini biliyordum ama herkes güllük gülistanlık hiç sıkıntı yaşamıyoruz diyince geçeyim demiştim.

Ben de Dev sürümlerinin son kullanıcılar tarafından kullanılmamasının gerektiğini biliyordum ama herkes güllük gülistanlık hiç sıkıntı yaşamıyoruz diyince geçeyim demiştim.
Hiç sorunu yok diyenler ne yaşıyor acaba, ayrıca böyle söylemenin kime faydası olacak. İşletim sistemini babaları çıkarmıyor sonuçta.

Mevcut sürümde sıkıntı yoksa Dev'de güncellemeleri kapatmak gayet mantıklı bence. Çalışan şeyi bozmaya gerek yok. Tabii böyle yaparak İnsider'ın amacına karşı çıkmış oluyoruz ama sistem düzgün çalışıyor en azından.

Dil türkçe iken şarja takılı durumda pil %100 olursa masaüstü sapıtıyor, diğer her şey çözülmüş gibi. Bu explorer.exe hatası da önümüzdeki derlemede çözülür, mutlu mesut devam ederiz sabredin.

Güncellemeler çalışan şeyi bozmak için yayınlanmıyor.

Hiç sorunu yok diyenler ne yaşıyor acaba, ayrıca böyle söylemenin kime faydası olacak. İşletim sistemini babaları çıkarmıyor sonuçta.

Hocalarım ben de anlamıyorum valla açıkçası. Yani amacımız insanlara yardımcı olmak burda sonuçta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…