Windows 11 Insider prev "25136.1" sürümünde görev çubuğu ortada değil

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
San ki biraz sola kaymış gibi. Normal mi gözüküyor yoksa bir sorun mu var?

Ekran görüntüsü 2022-06-10 235619.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey sorabilir miyim az çok teknik bilgim var bu sürüme gecebilir miyim tavsiye eder misniz şu an betadayim.
Dev kanalı yapılar diğer kanallara göre daha çok sorun barındırıyor. Mesela resimde de gördüğünüz gibi görev çubuğu tam ortalı değil, arada sıra da imleç kasıyor, oyundan atmalar vs. yaşatıyor. iyi tarafı ise şuan sekmeli dosya gezginini ve arama kutusunu deneyebiliyorum. İsterseniz deneyebilirsiniz ama oyun ve performans konusun da sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksek.
Bir de işletim sistemi açılmazsa Secure Boot ayarını kapatın. Yoksa imza sorunlarından dolayı işletim sistemi açılmıyor.

Dev kanalı yapılar diğer kanallara göre daha çok sorun barındırıyor. Mesela resimde de gördüğünüz gibi görev çubuğu tam ortalı değil, arada sıra da imleç kasıyor, oyundan atmalar vs. yaşatıyor. İyi tarafı ise şu an sekmeli dosya gezginini ve arama kutusunu deneyebiliyorum. İsterseniz deneyebilirsiniz ama oyun ve performans konusun da sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksek.
Bir de işletim sistemi açılmazsa Secure Boot ayarını kapatın. Yoksa imza sorunlarından dolayı işletim sistemi açılmıyor.

Teşekkürler.
Ben o zaman 22621.4 sürümünde kalayım.
Gerçi o sürümde de hata var ama olsun 😆

Geri
Yukarı