Windows 11 Insider Preview 10.0.23.451 görev çubuğu kayıp

Animeliqite

Yoctopat
Ekran kartı
Nvidia GeForce RTX 3050 Laptop GPU
İşlemci
İntel Core i5-11400H
Bugüne kadar laptopta sorun yoktu, görev çubuğu sorunsuz çalışıyordu.
Bugün açtığımda görev çubuğu resmen yoktu. Windows tuşu çalışıyordu, orada da bir sorun yoktu. Windows'u dün güncellemedim de aslında. explorer.exe'yi görev yöneticisinde çalıştırdığımda Windows Explorer penceresi açılıyordu, herhangi bir yeniden başlatma olayı söz konusu değildi.

1684432771786.png

Ekran şu an böyle. Registry editor ile uğraştım yine değişen bir şey olmadı. Merak eden varsa ASUS TUF Gaming F15-FX506HCB kullanıyorum. Bütün kaynaklara baktım, hiçbir yerde böyle bir sorun ile karşılaşan birisi görmedim ve maalesef buraya konu açmak zorunda kaldım.

explorer.exe'yi kapatıp yeniden başlattım, belki soran olacaktır. Maalesef bir şey değişmedi. Virüs var mıdır?

Bugün açtığımda görev çubuğu resmen yoktu. Windows tuşu çalışıyordu, orada da bir sorun yoktu. Windows'u dün güncellemedim de aslında. explorer.exe'yi görev yöneticisinde çalıştırdığımda Windows Explorer penceresi açılıyordu, herhangi bir yeniden başlatma olayı söz konusu değildi.

Eki Görüntüle 1783798

Ekran şu an böyle. Registry editor ile uğraştım yine değişen bir şey olmadı. Merak eden varsa ASUS TUF Gaming F15-FX506HCB kullanıyorum. Bütün kaynaklara baktım, hiçbir yerde böyle bir sorun ile karşılaşan birisi görmedim ve maalesef buraya konu açmak zorunda kaldım.

explorer.exe'yi kapatıp yeniden başlattım, belki soran olacaktır. Maalesef bir şey değişmedi. Virüs var mıdır?

Yapi 23451'in hatası olabilir.
Geri bildirim merkezine bildirin
Ve yeni güncellemeyi bekleyin bence.

Ya da önceki derlemeye dönün.

Yapi 23451'in hatası olabilir.
Geri bildirim merkezine bildirin.
Ve yeni güncellemeyi bekleyin bence.

Ya da önceki derlemeye dönün.

Duruma göre bakacağız artık. Başka bir yerel hesap açtım bilgisayarıma, görev çubuğu orada var. Kendi hesabıma baktığımda görev çubuğunu hâlâ göremiyorum. Yani umarım tek ben yaşamıyorumdur bu aynı sorunu.

Eki Görüntüle 1783798

Insider sürümlerinde böyle hataların olması normaldir güncelleme ile çözülmesini bekleyeceksiniz yeni güncellemeler her hafta perşembe günleri geliyor.

Geri
Yukarı