Windows 11 Insider Preview build 23481 yayınlandı!

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Windows 11 için birtakım yenilikleri ele alan build 23481, geliştirme kanalında yayınlandı. Bu yapı, Windows Ink geliştirmelerini, Odak uygulaması için widget desteğinin yanı sıra daha önce yapı 23466 ile gelen ve sadece küçük bir kümenin erişebildiği birleştirilmeyen görev çubuğu özelliği artık bu yapıyı yükleyen tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Ekran görüntüsü 2023-06-14 203800.png

Sistemi ağır bir şekilde zorluyor bunu biliyordum ancak kendim soğdum ben biliyordum zaten bunları bilerek girmiştim insidera. Şimdi sadece sanal makinede deniyorum.

Ana sistemimde 22621 var. Diğer makinede 22000 var.

İkisinde de Insider kapalı tanımlama ve geri bildirim de kapalı 😃 geriye kalan ayarlar stok olarak açık sekilde.

Windows 11 için birtakım yenilikleri ele alan build 23481, geliştirme kanalında yayınlandı. Bu yapı, Windows Ink geliştirmelerini, Odak uygulaması için widget desteğinin yanı sıra daha önce yapı 23466 ile gelen ve sadece küçük bir kümenin erişebildiği birleştirilmeyen görev çubuğu özelliği artık bu yapıyı yükleyen tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Eki Görüntüle 1821148
Bu güncelleme ile Copilot simgesi de Görev çubuğuna eklenmişti ama çalışmıyordu sadece simge ve açılış animasyonu eklenmişti.

Geri
Yukarı