Windows 11 Insider Preview İndirme Linkleri (Official/Custom)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@furkankadirguzeloglu Teşekkür ediyorum yanıtlarınız için, dediklerinizi yaptıktan sonra her şey oldu. Attığınız linki bence bir "Rehber" olarak açabilirsiniz. Sorduğum sorunu yaşanan kişiler çok onlar içinde çözüm olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani konuyu yapan arkadaş güvenilmez mi diyorsun? Kafam karıştı iyice.
Yanlış anlamadıysam, konudaki ISO dosyasının tema uygulanmış bir Windows 10 olduğunu iddia ediyor. Sağ olsun, bayağı güldüm.

Tek sıkıntı. Açıklama var mı? ISO legitmi bir de.

Desene tema kurdu bir de Update gir. Arkadaşı raporlarsak önüne geçeriz. Çıkarılması gereken ders: TPM olmadan kurulum olmaz. Insider olmaz derse olmazdır kimse size eski sistemler için ISO veremez.
Binlerce kişi kurdu. Bu yalan itamınızdan dolayı raporlamak zorundayım.

@furkankadirguzeloglu Windows 10 temelini kullanmak saçma olmuş. Ayrıca sistemlerin geneli etkinleştirilmeyecek bunun bilgisini de vermeniz gerekiyordu. Başkasının konusuna attığınız yorum acaba siz özeleştiri nasıl yapılıyor biliyormusunuz.

Hocam ben orijinal ISO ile sanal bilgisayara yükledim, eski mağaza duruyor. Sizde de öyle mi?

Yani güvenilir değil mi? Ben kurdum ama format mı atayım şimdi?
Herhangi bir sorun yoktur. Arkadaş Update kısmında Windows 10 yazdığını görünce sahte olduğunu düşünmüş. Arkadaşın yaşını tahmin edebilmek zor değil.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı