Çözüldü Windows 11 Insider Preview'dan stabil sürüme dönüş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batuhantrkgl

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Sandisk SSD Plus 480 GB
Ekran kartı
GT 320M
İşlemci
İntel İ5 Q1
Merhaba bundan uzun zaman önce Windows 11 Insider Preview yüklemiştim (yükseltme halinde), şimdi ise stable sürüme geri dönmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

1643381269975.png

1643381287203.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ayarlarda da yazıyor, kısa sürede yapabileceğiniz tek şey temiz kurulum. Onun dışında sonraki tam sürümleri beklemeniz gerekiyor.
Eki Görüntüle 1286088

Windows Makalesi'nde Yükleme Windows 11'i yeniden yükleme kısmı dikkatimi çekti nasıl yapabilirim?
Ben windows.old klasörünü sildiğim için yapmıyorum ama anlatacağım ilk önce atalardan Windows 10'a geri dönüş yapıyoruz. Sonrasında stable Windows 11'e yükseltme yapıyoruz.
(Atalardan Ayarlar Olacak Yanlış Yazmışım)
Format atılması gerekiyor diye biliyorum. Ben o şekilde dönüş yapmıştım. Başka bir yolu yok diye biliyorum fakat yanılıyor olabilirim.

Ayarlarda da yazıyor, kısa sürede yapabileceğiniz tek şey temiz kurulum. Onun dışında sonraki tam sürümleri beklemeniz gerekiyor.
Eki Görüntüle 1286088

Windows Makalesi'nde Yükleme Windows 11'i yeniden yükleme kısmı dikkatimi çekti nasıl yapabilirim?
Ben windows.old klasörünü sildiğim için yapmıyorum ama anlatacağım ilk önce atalardan Windows 10'a geri dönüş yapıyoruz. Sonrasında stable Windows 11'e yükseltme yapıyoruz.
(Atalardan Ayarlar Olacak Yanlış Yazmışım)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı