Windows 11 Insider yeni sürümü çıktı!

2 tane cihaza yükledim biri laptop ama o sorun oluşmadı bende. :)
Çözünürlükten kaynaklı bir sorun olabilir, birden fazla ekran için getirdikleri güncelleme yüzünden böyle bir bug oluştu diye düşünüyorum. Çok kafaya takılacak bir şey değil, düzeltirler basit bir hata.

Hocam işin komik kısmı olay basit bir translate arızası :D 2 satırlık bir tercümeyi düzeltmek ne kadar zor olabilir :D

Burada kaldı. Devam etmiyor.
Eki Görüntüle 1100824
Bu uzunca bir süre bekliyor maalesef. Bende de bekletti çünkü. Sonra kendi kendine yüklendi ve yeni özellikler görmeye başladım. :D

Öncelikle Başlat menüsüne arama özelliği eklenmiş. Bu sayede artık yeni Başlat menüsü Windows 10X Başlat menüsünün ayarına tam olarak gelmiş. Fakat tıklayınca arama arayüzü açılıyor.

İkincisi ise masaüstüne sağ tıklayınca artık Yenile seçeneği çıkıyor. Windows 11'de sağ tık menüleri yenilendiğinde masaüstü sağ tık menüsünde Yenile seçeneği yoktu, "Show more options" dedikten sonra çıkıyordu. Bu güncelleme ile nihayet bu sorun çözüldü.
Bizzat denememiş olsam da bu güncelleme ile birlikte Masaüstünü Göster özelliğinin direkt fareyi ekranın en sağ altına getirip tıklayınca çalışmama sorunu çözülmüş. Bunu ben denemedim, birinizin bunu deneyip görmesini istiyorum.
Ayrıca görev çubuğu atlama listelerinin arayüzü de nihayet tam olarak Fluent Design'a geçirilmiş. Daha önceden eski Windows 10 atlama listelerinin yuvarlatılmış köşeli hali mevcuttu. Şimdi bu da yenilendi.
Bir de Güvenli Mod artık düzgün çalışıyor ve Explorer çökmesi yaşanmıyor.

Arkadaşlar bu arada %69'da takılanlar için bende de öyle oldu 2 bilgisayarımda da ancak bayağı bir bekledikten sonra birden hızlandı. Yani sabredin bekleyin. Bu arada 69'da kalması biraz ilginç anlayan anladı🤭.

Arkadaşlar benim program yine çalışmadı.
Benim için bir umuttu o da olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (35).png
    Ekran Görüntüsü (35).png
    226,3 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Yükledim de zaten hata vardı üstüne bir hata daha çıktı. Şu sağda ki simgeler üste falan kaydı bir şeyler oldu, görev çubuğu ayarlarına girip hangisi olduğu farketmiyor bir ayarı kapatıp açıınca düzeliyor. Neyse ben yavaştan döneyim yarın öbürgün Windows 10'a benim pc sıkıntı çekecek yoksa belli.

Merhabalar an itibari ile Windows 1122000.65 Insider sürümü çıktı!

İyi hayırlı olsun

Son konuma bakmayı unutmayın

Geri
Yukarı