Windows 11 Insider'dan yerel hesaba geçince Windows çöktü

sunmoon

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'dan 11'i yükledim, Insider aracılığı ile. Fena değildi ancak format atmak istedim temiz sürüm olsun diye. Kurtarma kısmından Windows 11'e format atmayın bilgisayar bir daha açılmıyor. Login ekranı geleceği yerde gelmiyor, siyah ekran gösteriyor. Local account şimdilik Preview'da kullanılamaz durumda.

Windows 11 daha yeni çıkmış hemen geçince ne oluyor anlamıyorum 3-5 ay gözlemlemek önemli bence sorunlar buglar hatalar olacağını zaten kendi açımdan daha çıkmadan önce söylemiştim bu hatalar sorunlar düzelene kadar geçmeyin yani bir süre daha bekleyin bence geçmek isteyen arkadaşlar için de fikrimi belirtmiş olayım

Local hesap çalışıyor?
1625502317335.png

@Silinen üye tabi dinleyen olur olmaz illaki geçenler w11'e geçenler oluyor onlar da paylaşıyor bu hataları bugları filan tabi ama benim fikrim şimdilik geçmemekten yana daha beta gibi düşünebilirsiniz tam manasıyla çıkmadı ki hatalar buglarla ilgili bir çok konu açılıyor bu forumda olsun başka forumlarda olsun rastlıyoruz yani buna

@Silinen üye tabi dinleyen olur olmaz illaki geçenler w11'e geçenler oluyor onlar da paylaşıyor bu hataları bugları filan tabi ama benim fikrim şimdilik geçmemekten yana daha beta gibi düşünebilirsiniz tam manasıyla çıkmadı ki hatalar buglarla ilgili bir çok konu açılıyor bu forumda olsun başka forumlarda olsun rastlıyoruz yani buna
Pil %100 dolunca explorer çökmesi dışında bir sorun yok bende. Onu da pil sürücüsünü devre dışı bırakarak çözdüm.

Hocam işte buglarla alakalı çok konu açılması windows insider ve beta programlarının amacı

Windows 11 daha yeni çıkmış hemen geçince ne oluyor anlamıyorum 3-5 ay gözlemlemek önemli bence sorunlar buglar hatalar olacağını zaten kendi açımdan daha çıkmadan önce söylemiştim bu hatalar sorunlar düzelene kadar geçmeyin yani bir süre daha bekleyin bence geçmek isteyen arkadaşlar için de fikrimi belirtmiş olayım
Hocam bazı insanlar sabırsız olabiliyor ondan dolayı hemen test etmek istiyorlar.

Geri
Yukarı