Windows 11 internetsiz kurulum yapmak

Archley

Hectopat
Makaleler
2
Windows 11 kurarken internetim gitti ve hiç bir şekilde internet bağlama ekranını geçemedim. Bende shift+f10 yapıp cmd'yi açtım. Taskmgr yazıp ayrıntılara biraz baktım ve nihayetinde OOBEConnectionFlow.exe'yi gördüm ve onu kapattım ardından kuruluma internetsiz bir şekilde devam ettim. Denemenizde fayda var.
Not: İnternet bağlantısız olduğu için Microsoft hesabı illetini direk geçiyor.

Windows 11 kurarken internetim gitti ve hiçbir şekilde internet bağlama ekranını geçemedim. Bende Shift+F10 yapıp CMD'yi açtım. Taskmgr yazıp ayrıntılara biraz baktım ve nihayetinde OOBEConnectionFlow.exe'yi gördüm ve onu kapattım ardından kuruluma internetsiz bir şekilde devam ettim. Denemenizde fayda var.

Aynı yöntemi bende YouTube'da paylaşmıştım o yöntemi ilk ben bulmuştum ama video izlenmiyor ya :(

Orijinal Insider alıyor ama. ISO paylaşılıyor. Yani orjinalliği kalmıyor. İndirdiğin yerde bir sorun olabilir. En iyi win 10 geri geç.

Orijinal Insider alıyor ama. ISO paylaşılıyor. Yani orjinalliği kalmıyor. İndirdiğin yerde bir sorun olabilir. En iyi win 10 geri geç.
Zaten denemek için diskten 70 gb ayırıp yaptım.
@Soft Donanım geçen bi konuda fotoğraf vardı orda duvar kağıdı klasörü görmüştüm rica etsem atar mısınız?

Son düzenleme:
Windows 11 kurarken internetim gitti ve hiç bir şekilde internet bağlama ekranını geçemedim. Bende shift+f10 yapıp cmd'yi açtım. Taskmgr yazıp ayrıntılara biraz baktım ve nihayetinde OOBEConnectionFlow.exe'yi gördüm ve onu kapattım ardından kuruluma internetsiz bir şekilde devam ettim. Denemenizde fayda var.
Çok teşekkürler gerçekten bizi önemli bir sorundan kurtardın. Bugün windows bütün şakalarını yapıyor bize.

Geri
Yukarı