Windows 11 ISO nereden indirilir?

Tabikii hocam öyle bir şey olur mu hiç sorumluluk benimdir :) ancak ne gibi hatalar rastlarım ve siz laptoptamı kullanıyorsunuz masaüstündemi.

İkisinde de kullanmaktayım. Laptopta sadece masaüstü gidip gelme sorununu yaşadım onu da aygıt yöneticisinden pilleri devre dışı bırakarak çözdüm. Masaüstün de bugün bir sorun yaşadım onda da Explorer kafayı yedi hiçbir program açılmaz oldu CMD dahil. Reset tuşuna bastım düzeldi :D.

İkisinde de kullanmaktayım. Laptopta sadece masaüstü gidip gelme sorununu yaşadım onu da aygıt yöneticisinden pilleri devre dışı bırakarak çözdüm. Masaüstün de bugün bir sorun yaşadım onda da Explorer kafayı yedi hiçbir program açılmaz oldu CMD dahil. Reset tuşuna bastım düzeldi :D

Ne gibi kodlar yazdınız mesela evet buglar çok maalesef ve hatalar.

Ne gibi kodlar yazdınız mesela evet buglar çok maalesef ve hatalar.

Laptopta masaüstü gidip gelme sorununu çözmem için aygıt yöneticisine girmem gerekiyordu ama girilmiyordu masaüstü olmadığı için :D. CTRL+alt+del basıp görev yöneticisini açtım oradan yeni görev çalıştıra basıp CMD yazdım ve CMD geldi oraya control yazdım (denetim masasını açar bu kod). Sonra oradan aygıt yöneticisini açtım ve pilleri devre dışı bıraktım. Sonra CMD ekranına döndüm ve explorer yazdım masaüstü geldi. Bu sorunu böyle çözdüm mesela.

H

Laptopta masaüstü gidip gelme sorununu çözmem için aygıt yöneticisine girmem gerekiyordu ama girilmiyordu masaüstü olmadığı için :D. CTRL+alt+del basıp görev yöneticisini açtım oradan yeni görev çalıştıra basıp CMD yazdım ve CMD geldi oraya control yazdım (denetim masasını açar bu kod). Sonra oradan aygıt yöneticisini açtım ve pilleri devre dışı bıraktım. Sonra CMD ekranına döndüm ve explorer yazdım masaüstü geldi. Bu sorunu böyle çözdüm mesela.

Mm teşekkür ederim bende yüklesemmi acaba sizin tavsiyeniz nedir (oyun oynmıyorum)

H

Mm teşekkür ederim bende yüklesemmi acaba sizin tavsiyeniz nedir (oyun oynmıyorum)

Dediğim gibi hayatınızda hiç CMD ekranına kod yazmadıysanız veya herhangi bir hatayı çözmediyseniz yüklemenizi tavsiye etmem. Ancak bu dediklerimi 1-2 kere yaptıysanız yükleyin gitsin. Karar sizin. :)

Dediğim gibi hayatınızda hiç CMD ekranına kod yazmadıysanız veya herhangi bir hatayı çözmediyseniz yüklemenizi tavsiye etmem. Ancak bu dediklerimi 1-2 kere yaptıysanız yükleyin gitsin. Karar sizin. :)

CMD kullanmıştım tabii birkaç kere.

Şu an indirsem tam sürüm gelince Windows Update ile yükleyebilirim değil mi?

Şu an indirsem tam sürüm gelince Windows Update ile yükleyebilirim değil mi?

Ondan tam emin değilim ama %99 yüklersiniz gelir diye düşünüyorum. Geçmiş sürümlerde gelmişti. Ama gelmese bile ISO kullanarak "uygulamaları ve dosyaları koru" diyerek yükleyebilirsiniz. :)

Geri
Yukarı