Windows 11 ISO'su nasıl yüklenilir?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Recep Baltaş'ın yüklediği yeni Windows 11 ISO'sunu, format atmadan yükleyemiyor muyum?
İlla Rufus ile yazıp mı yüklemem gerekecek?

Recep Baltaş'ın yaptığı gibi yapmanız daha iyi olur çünkü yükseltme ile geçenlerde sıkıntı çıkabiliyor. Eski Windows'un dosyaları kalıyor vs.

Recep Baltaş'ın yaptığı gibi yapmanız daha iyi olur çünkü yükseltme ile geçenlerde sıkıntı çıkabiliyor. Eski Windows'un dosyaları kalıyor vs.
yıl 2023 1900'lerde değiliz ve Windows 11'in büyük güncellemeleri gelmiş sorun çıkabilecek bir şey kalmadı. Eski Windows dosyalarını silebiliyorsun.

Fark etmiyor yine de Rufus ile kurmak çok daha temiz, güvenli ve verimli.
Verimli değil zaman kaybı, temiz değil eski dosyaları silebiliyorsun. Güvenliğin konuyla alakasını ne?

Fark etmiyor yine de Rufus ile kurmak çok daha temiz, güvenli ve verimli.
sırf dislike attım diye dislike atmak mı allahım kimlerle uğraşıyorum.

yıl 2023 1900'lerde değiliz ve Windows 11'in büyük güncellemeleri gelmiş sorun çıkabilecek bir şey kalmadı. Eski Windows dosyalarını silebiliyorsun.

Recep Baltaş'ın kendisi diyor o yüzden dedim. Ayrıca Windows'ta normal bir güncelleme yaptıktan sonra bile sıkıntı yaşayabiliyoruz işi garantiye almak bence daha mantıklı.

Verimli değil zaman kaybı, temiz değil eski dosyaları silebiliyorsun. Güvenliğin konuyla alakasını ne?

Eski dosyaları silmek ile temiz olmuyor hocam. Rufus ile yeni bir bilgisyar kurarmış gibi kuruyorsun. Rufus en temizidir. Güvenlik olarak ise, bir virüs falan varsa Rufus ile gitme şansı var ama yükseltmede yok.

Sırf dislike attım diye dislike atmak mı Allah'ım kimlerle uğraşıyorum.

Ben de sizin yorumunuza katılmadım. Bahsettiğiniz kişiler gibi değilim. Önceden de beğenmeyebilirdim.

Geri
Yukarı