Windows 11 kategorisinin açıklaması değişmeli

499337

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim önerim de Windows 11 hakkındaki yarım yamalak yazısı kalksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle bir şey yazılmış?

Bugüne kadarki en güzel görünen ve akıcı çalışan Windows. Beğenmeyen ağzının tadını bilmiyordur. Kimse kusura bakmasın.

Maalesef Türkiye şartlarında herkes sizin gibi bilgisayar sahibi değil bunu göz önünde bulundurarak yorum yapın lütfen

Maalesef Türkiye şartlarında herkes sizin gibi bilgisayar sahibi değil bunu göz önünde bulundurarak yorum yapın lütfen

Eski i5 4200M GT 720M dizüstü bilgisayarım ile Windows 11 kullanmıştım. Windows 10'a göre çok daha performanslı çalışıyordu. SSD olmasına rağmen Windows 10'da başlat menüsü 1-2 saniyede açılıyordu. Windows 11'de hiç öyle şeyler olmadı.

Yazdığımla yazdığınız arasında bir mantık ilişkisi kuramadım. Estetik görünüm ve akıcılık ne zamandan beri şahsi donanımlara göre ölçülüyor? Kaldı ki benim donanımım çoğu yeni donanıma göre geride sayılabilir.

Eskiden o yazmıyordu "Gelmiş geçmiş en iyi Windows ile tanışın" gibisinden bir yazı vardı.

Peki bu cevabı Pentium çift çekirdek bilgisayardan yazan ben?

Birkaç ay sonra düzeltirler. Gerçekten yarım yamalak şu an ama düzeliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…