Windows 11 KB5008353, Önemli Hata Düzeltmeleri Sunuyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Ilk-Windows-11-Guncellemesi-Desteklenmeyen-PClere-de-Geliyor-1920x1080.jpg

Microsoft, Windows 11 Insider kullanıcıları için sayısız hata çözümü içeren yeni Build 22000.466 (KB5008353) güncellemesini yayınladı. Beta ve Release Preview kanalına ulaşan yama tonlarca sorunu gideriyor ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye odaklanıyor. Hata çözümlerinin yanı sıra derlemenin değişiklik günlüğünde gizlenmiş bir ekleme var. Artık Ayarlar uygulamasının Hesaplar bölümünde bir Microsoft Hesabınız sayfasını göreceksiniz. Bu sayfa Windows […]

Devamı: Windows 11 KB5008353, Önemli Hata Düzeltmeleri Sunuyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 11 gittikçe gelişiyor. 1-2 seneye Windows XP kadar tutan ve sevilen bir işletim sistemi olur bence.

Dosya gezgininde fare ile tüm dosyaları seçerken donma yaşanıyordu, en son onu çözdüler. Şu anki hali bile rezil Windows 10'dan daha iyi. Tek sorun laptopun şarjını sömürüyor neden bilmiyorum. 1 saati bile zor bulduruyorum.

Sonra Valorant oynayamayayım değil mi? Tuzak kurma bana 😀
Valorant oynadığını bilmiyorum. Ama oyuna da bir kin kaptım, YouTube'da reklam engelleyiciler çalışmıyordu demin ve Valorant reklamı görmekten o oyundan nefret eder oldum :D Sonunda düzeldi.

Valorant oynadığını bilmiyorum. Ama oyuna da bir kin kaptım, YouTube'da reklam engelleyiciler çalışmıyordu demin ve Valorant reklamı görmekten o oyundan nefret eder oldum :D Sonunda düzeldi.

Bu Valorant'tan neler neler çekiyoruz; Linux'ta çalışmaz, reklam fışkırır, Windows 11'e geçirtmez, oyun içi sorunlar. Ohooo..

Bir türlü bırakamadım. Yapıştı resmen bu ne yav.

Geri
Yukarı